bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 20 17:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 148 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2015 Vas 26 16:37 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Velomanai.lt
Gerasdviratis.lt
Šie tinklapiai turi forumus, kur info sočiai, o patars profesionaliai.

Su dviračiais taip- kiek moki tai ir gauni.

Turguose dviračiai be dokumentų, iš principo, vogti ;)

Jei nesupranti nieko apie dviračius tai pats geriau nepirk, nes net nesivaizduoji, kad rėmo dydis yra kaip batų dydis- turi tikt.
Nesupranti kitų techninių niuansų.

Normalesni pradinio lygio dviračiai prasideda nuo maždaug 350 EUR ir niekaip pigiau.
Jei diskiniai stabdžiai (būtinai hidrauliniai), jei amortizuojanti šake (nu tada orinė)... Kainą dvigubink...

Mano paprastutis dviratis giant crs3 prieš daug daug metų kainavo 1200 ir iki dabar nei per kapeiką neatpigo ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2015 Vas 27 12:31 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2014 Lap 12 15:21
Pranešimai: 42
Kykas rašė:
Velomanai.lt
Gerasdviratis.lt
Šie tinklapiai turi forumus, kur info sočiai, o patars profesionaliai.

Su dviračiais taip- kiek moki tai ir gauni.

Turguose dviračiai be dokumentų, iš principo, vogti ;)

Jei nesupranti nieko apie dviračius tai pats geriau nepirk, nes net nesivaizduoji, kad rėmo dydis yra kaip batų dydis- turi tikt.
Nesupranti kitų techninių niuansų.

Normalesni pradinio lygio dviračiai prasideda nuo maždaug 350 EUR ir niekaip pigiau.
Jei diskiniai stabdžiai (būtinai hidrauliniai), jei amortizuojanti šake (nu tada orinė)... Kainą dvigubink...

Mano paprastutis dviratis giant crs3 prieš daug daug metų kainavo 1200 ir iki dabar nei per kapeiką neatpigo ;)



Pilnai pritariu tavo nuomonei, nes manau nei vienas nenorėtų mieste pamatyti savo dviratį, kurį kažkas pavogė... Tuo labiau, kad dabar yra galimybė pirkti išsimokėtinai, jei jau sunkiau su pinigais. Plius akcijų visokių būna, be pabrangimo išsimokėtinai ir pan...
Ir dar dviratį reikia pirkti, jei nori važiuoti ir džiaugtis, specializuotose parduotuvėse, o ne Magsimose, Ermitažuose, Senukuose ir pan.... Kol nesi važiavęs su normaliu, geru dviračiu, to nesupranti, bet kai pamėgini supranti už ką sumokėjai pinigus... Plius specializuotos parduotuvės prieš parduodamos dviratį jį paruošia važiavimui, jei reikia sukomplektuoja papildomus priedus (bagažinės, apšvietimą ir pan.), atlieka garantinį ir negarantinį aptarnavimą. Dviratį gauni surinktą, sėdi ir važiuoji, o nusipirkęs iš prekybcentrių žaidi Lego, dėliodamas kur čia kuri detalė turi būti prisukta, žiūri kas ir kur kliba ir pan...

P.S. Pas mane ir Giant CRS, tik berods 2.5 modelis. Reikia kada Kaune suvažiavimą daryti :)

Gero ir saugaus dviratinio sezono visiems ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2015 Gru 04 22:06 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
dviračio evoliucija

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Kov 29 11:30 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2016 Kov 29 11:23
Pranešimai: 5
mums su drauge tai patinka keliauti pajūriu dažniausiai. taip važiavome į Latviją, Estiją. Tik sunku kartais su padangom ir manevravimu būna. čia radau, kad reikia išleisti oro iš padangų (http://nepatyresdviratininkas.blogas.lt ... ai-75.html) ar geriau pirkti normalų dviratį su storomis padangomis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Kov 29 13:52 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Vintis,
tarkim tu čia blogo nereklamuoji :mrgreen:
Tada imk ir konkretizuok klausimą, nes dabar tai ...

Trumpai pasakysiu tep. Jei turistiniam 28" dviračiui, tai imi 42 pločio per vidurį neagresyvaus rašto padangas. tarkim continental travel contact http://www.continental-tires.com/bicycl ... el-contact smėliu važiuoja gerai.
Dar ir shwalbe marathon serijos padangos visai puikios turizmui, tarkim http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/ ... -tour.html tokių aš visai norėčiau, tik sunkokos ir brangokos, bet užtat apsauga nuo pradūrimo labia faina. Tiesa, smėliu continentaliai važiuoja kiek geriau ir yra šiek tiek lengvesni, duriasi nelengvai. Tik mane vistiek labiau Shwalbės traukia :D

Jei dviratis mtb ir važiuojama be bagažo sportiniu rėžimu, tai jau visai kitas mokslas. Kiti ratlankiai, kitos padangos, o dažniau jų kombinacijos. Konkretesnių atsakymų ieškok mano keliom žinutėm anksčiau minėtuose forumuose, ba tokiu atveju tai jau sportininkų jurisdikcija- ne turistų.

Su slėgio nuleidinėjimu nežaisčiau. Tam turi būti tam tikri platūs ratlankiai (dažniausiai jau carboniniai ir ne ant turistinių dviračių juos deda), ba kitaip iškart krenta stabilumas, o minti irgi nuo to ne lengviau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 05 08:40 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
conti padangos puiki reklama sau ir draugui :) as jau ant reklamos pasiroviau, conti travel contactai nieko gero. visi pazistami minantis dvirati kelionese pasisako uz schwalbes.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 05 09:32 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Daugybe metų Conti Tour ride naudoju - pigi, patvari, sunkiai duriasi; rida ir sukibimas pagal mane irgi geri (čia jau žiauriai subjektyvu panašiose padangose pagal mane)... daugiau mokėt nematau didelio reikalo. Turėjau kažkada Conti Top Contact - nu geros padangos, bet pagal mane neapsimoka ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 05 09:38 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 09 23:39
Pranešimai: 256
Miestas: Vilnius
As kokius 4 metus naudojau continental contact, tai prakolo nei vieno nebuvo, bet krastai jau suskilinejo, o ir sukibimas tik ant asfalto.
Pajamiau vittoria randoneur trail pabandymui, kadangi nemazai vaziuoju vieskeliais, rasotais kaimu takeliais :D

O tos visos premium padugnes po 50-100 eur turistines tai man kosmosas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 05 10:51 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Po kažkokių kenda, kurios orginaliai ant dviračio buvo, man padangos atrodo labai puiki investicija, tik kad aš suvalkietis, tai vistiek taupau ir neperku prabangių :D

Kai turistaudamas per vieną dieną guani 6 (taip ŠEŠIS) prakolus, o turi tik dvi atsargines kameras (taigi 4 kartus tenka ne tik permontuoti, bet ir klijuoti), o tašės tavo papigeiskos medžiaginės šniūriukais tvirtinamos. Tam kad nuimt ratą pirmiau reikia atraišioti milioną šniūriukų nepatogiose vietose ir nuimti tašes. Visa tai tenka daryti nežmoniškam karštyje, be vėjelio, saulėkaitoje, pakankamai intensyviai važinėjamo žvirkelio pakrašty, dulkių debesy...

Ech kaip gerai yra tiesiog negauti prakolų... :roll:

Taigi man pirmiausiai eina atsparumas pradūrimui, o paskui jau ridos savybės. Dabartinės padangos Maxis overdrive pigios, bet duriasi sunkiai, rieda gerai, tačiau tik kietu gruntu, gauni puraus smeliuko ir tenka labai jau kokybiškai kojom mojuot, kad pavažiuoti pavyktų. Reikia pripažinti tik, kad jos plonokos pas mane.

Labai norisi shwalbių pamandrytų, ale žiūrėsiu kaip bus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 21 22:50 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
http://www.topeak.com/products/bags/trunkbagdxp_strap
Kazkaip sukasi mintys apie tokia tase. Turit nuomone gal savo apie tai ? :)

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 148 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007