bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 12:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 148 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 21 23:31 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2014 Lap 12 15:21
Pranešimai: 42
sakasvilis rašė:
http://www.topeak.com/products/bags/trunkbagdxp_strap
Kazkaip sukasi mintys apie tokia tase. Turit nuomone gal savo apie tai ? :)


Turime Vaude tokio tipo. Man tai grynai miesto tašytė, kažkiek smulkmenų vežiotis, bet ilgesniam išvažiavimui per silpna. Dar jei asfaltais tai viskas gerai, bet jei pradėsi po laukus kratyti ir plius gaus purvo nemazai, nebus nieko gero iš jos... Ji bijo vandens, bijo purvo...
Jei bent šiek tiek norisi paturistauti, geriau imti ar Ortlieb ar Vaude visiškai neperšlampamus krepšius... Aš asmeniškai turiu nusipirkęs priekinius ir juos sėkmingai naudoju ant galinės bagažinės, nes jie mažesni nei galiniai ir man jų pilnai užtenka. Grįžai po keliones, duše vandeniu nuliejai ir vėl kaip nauji... Svarbiausia perkant žiūrėti, kad būtų normalus užkabinimo mechanizmas, lengva uždėti ir nuimti ir nemakalatuotų uždėjus, o tvirtai laikytųsi ant bagažinės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 22 07:54 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Bėda, kad Sakasvilis išprotėjo vat ir viskas- patarimai nepadės.
Turi jis ortliebus ir dabar medžiaginių užsimanė...
Nes mol anose jam sušunta ir prasmirsta viskas.

Mano galva ortliebai ir vaudės, daugiau laikas paieškų nevertas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 22 09:35 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Ortliebas ir vaude tai yra nubu pasirinkimas arba tu kurie keliauja labai daug ir toli.

Kam marinuot daiktus tuose guminiuose maisuose ?

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 22 12:38 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Per tiek metų kiek valkioju tavo senus XLC krepšius nieks ten man niekada nepasidarė.
Taip jeigu vežiosiesi maistą ar šlapius rūbus karštą vasaros dieną gali prasmirst.
Tik kad aš maistą vakarienei ir pusryčiams perku vakare, o šlapius rūbus džiovimu tašių išorėje... Bėdų jokių.

Va kai vienais metais iš 10 kelionės dienų 8 lijo, tai aš buvau laaaabai laimingas, kad jos visiškai neperšlampa ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Bal 22 12:55 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Nu palapine pvz vistiek turi savo kvapa, miegmaisis irgi. Maista as valgau biski kitoki nei tu, maniskis skleidzia kvapus, nes nera supakuotas bomzpakio pavidale :)
Prakaituotu rubu nesiveziosi isoreje visalaika ar senu kojniu... Kasdien plauti daiktus ne visad buna galimybe ar noras. Daryk ka nori ir kaip nori. Man tai ten viskas marinuojasi kaip kokioj siuksledezej, ypac karsta vasaros diena, ten pridvise isvis buna vien nuo karscio, net daiktu deti jokiu nereik.

Beto prie ko cia perslampamumas. Normalus raincoveris issprendzia visas problemas. Sneku apie normalu coveri is normalaus materiolo pvz celofano :D Jei rimtai, pvz silnylono ar net goretexo.

Anksciau turejau tiesiog brezentini maisa i kuri viska susidedavau. Ot gerai buvo kai pagalvoji. Vienintelis minusas tai buvo susirast jame ka nors, visa kita super.

Reikia gal koki is cia nupirkt uz 15 baksu. http://www.aliexpress.com/af/bike-trunk ... +trunk+bag
Namuose isardyti visa ties siulem, pagal isardytas medziagas issikirpt viska is normaliu medziagu ir siusiuti viska naudojant normalius siulus ir idet normalius uztrauktukus.

Bet vienintelis dalykas del ko as ta topeak nuziurejau tai tvirtinimas. Paspaudi ir nusiemi visa manta ir imeti i palatke. Kitaip keliavimo dviraciu as neisivaizduoju. Ai jauciu reik ta topeak pasiimti ir viskas, jei ka tai bratkiui atiduosiu, prie juros vazinet bus pats tas. :)

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Lie 18 16:52 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2016 Kov 29 11:23
Pranešimai: 5
aš tai dar pasižiūrėčiau, ar nėr miške kokių keistų augalų, kur degina kojas. žinai, po to prisilieti prie kokio mantegacio barščio (http://nepatyresdviratininkas.blogas.lt/ko-vasara-reiktu-saugotis-dviratininkams-114.html) ir baigiasi kelionė :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Lie 18 17:41 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Turėjai omenyje Sosnovskio barštis...? Kadangi mūsuose dažniau Sosnovskio pamatysi.. Bet jis nemirtinas jei neišgersi nuoviro, gal paperštės kaip nuo dilgelės ir tiek..

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračiai
StandartinėParašytas: 2016 Lie 19 20:36 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
Justas rašė:
Turėjai omenyje Sosnovskio barštis...? <...> gal paperštės kaip nuo dilgelės ir tiek..

Šitų tai reikia saugotis :naughty: Iš savo patirties sakau...
Baisiausios jų sultys (pvz jei užtykšta juos kertant ar laužant). Turėjau abi rankas visas vandeningom pūslėm padengtas, panašios kaip nusideginus būna. Baisu net prisimint :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 148 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007