bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 19 21:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Motociklai
StandartinėParašytas: 2011 Spa 24 18:25 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 14 18:04
Pranešimai: 111
Sveiki, jau seniai noriu nusipirkti motociklą. Važinėjau visokiais minskučiais ir javom nuo gal 12 iki 18 metų, po to pasikeitus gyvenimo sąlygoms šito malonumo atsisakiau ir sėdau į 4 ratus. O dabar, kai pabėgau iš miesto ir gyvenu kaime jaučiu, kad reikia sugryšti prie šio malonumo! O kadangi į gamtą važiuoju beveik kas dien ir daugiausiai žvyrkeliais, manau enduro mocas pasitarnautų kaip universali transporto priemonė. Nes į civilizaciją irgi tenka nukeliaut gan dažnai, o vėliau teks dar dažniau. Nu kadangi pasibėdavojau jau pakankamai, norėčiau pasidalint ir paklaust Jūsų nuomonės apie HONDA XR mociuką 125 kubikų, apie 2004-2006 metų gamybos. Gal kas turit, žinot, girdėjot ką apie jį? Man tai jis patinka, nes yra pilnai registruojamas, bet tuo pačiu ir tinkamas bekelei.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Honda XR ultimate bushcrafterių mocas???
StandartinėParašytas: 2011 Spa 24 19:45 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
nu as jokio enduro neturejau. dabar turiu Suzuki VS 1400. laikui begant noretusi kokio HD Fat boy'jaus arba retro sukirpimo BMW R80GS (su mintimi ji 'modifikuoti' i bobber'i).
P.S. tema gal pervadiname i Motociklai?

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2011 Spa 28 08:47 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 20 12:51
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius
O gal gali papasakoti kodėl būtent 125 kubatūros žiuri?

Mano patirtis - Pirmąjį turėjau Suzuki DR 650 SE, pasivažinėjimui smagus, patikimas, tačiau kur tolėliau važiuot ar dviese jau nepatogu, tad pakeičiau i Yamaha XTZ 750. Šiuo pilnai patenkintas, gal kiek kuro sanaudos galėtų būt mažesnės, dabar apie 7.

Mano akim Honda XR smagus nepiktybiškas pasirinkimas, tačiau 125 CC privalumai man būtų ko gero tik jo lengvumas - smagiam pasivažinėjimui žvyrkeliukais ir pan. Dėl ekonomijos nedrįstu spėliot, bet nuojauta kužda, kad stebuklų nebus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2011 Spa 31 21:44 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 14 18:04
Pranešimai: 111
Nu sako, kad jo kuro sanaudos yra apie 2,5-3 litro 100km. Man svarbiausia, kad jis būtų lengvas ir nepretenzingas, nes didžioji dauguma kelių, kuriais dabar važinėju džipu yra gan slidūs palijus, su sunkiu mocu apsiverst labai lengva. O džipas ryja 13-15l. dujų........ Ką pastebėjau, kad mažokai turi galios šitie mocai, kiek mačiau youtubėj, bet man nereikia didelio performanco, nes neskubu niekur ir draskytis nebėr reikalo. O jei matysiu, kad per silpnas, pirksiu kitą, šitų vertė išlieka gan stabili metams bėgant. Vienas baugina, tai kad kojele užkūrimo nėra, tik starteriu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2011 Lap 10 20:43 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2011 Lap 10 20:33
Pranešimai: 13
Miestas: Kuršėnai
Milius rašė:
Sveiki, jau seniai noriu nusipirkti motociklą. Važinėjau visokiais minskučiais ir javom nuo gal 12 iki 18 metų, po to pasikeitus gyvenimo sąlygoms šito malonumo atsisakiau ir sėdau į 4 ratus. O dabar, kai pabėgau iš miesto ir gyvenu kaime jaučiu, kad reikia sugryšti prie šio malonumo! O kadangi į gamtą važiuoju beveik kas dien ir daugiausiai žvyrkeliais, manau enduro mocas pasitarnautų kaip universali transporto priemonė. Nes į civilizaciją irgi tenka nukeliaut gan dažnai, o vėliau teks dar dažniau. Nu kadangi pasibėdavojau jau pakankamai, norėčiau pasidalint ir paklaust Jūsų nuomonės apie HONDA XR mociuką 125 kubikų, apie 2004-2006 metų gamybos. Gal kas turit, žinot, girdėjot ką apie jį? Man tai jis patinka, nes yra pilnai registruojamas, bet tuo pačiu ir tinkamas bekelei.


Sveiki, aš tai tau patarčiau Suzuki DR 650 jis turi užvedimo kojelę, nedaug jo svoris skirtusi nuo hondos xr ir galingesnis už 125 kubiku.
P.S. pats turėjau dominatorių, transalpą 650, dabar turiu triumph tiger 900, jau su juo giliau į mišką nedrystu lysti, nes sunkus - 250kg. Jis tinkamas tik ilgom kelionėm, o pomišką palakstymui planuoju suzuki dr 650 pirkti. :)

_________________
Visada palapinė paruošta!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2011 Lap 17 23:41 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 20 12:51
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius
Geras pasirinkimas, nors variklis ir greiciu deze, kiek teko lygint su Honda, savotiski barskuciai ausiai, bet cia jau ju specifika mano nuomone


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2012 Sau 15 21:36 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2012 Sau 08 19:07
Pranešimai: 16
Nemanau kad geras pasirinkimas dėl 125cc, labai jau silpnas, nebent esi jaunas ir mažo svorio, jo kreiserinis greitis bus 80 km/h. Kuro sąnaudos tikrai nedidelės, turėtų būti. Galima būtų dvitaktį 125cc neregistruojamą pirkti, tada smagu miškais palakstyti, bet geriau galingesnis, registruojamas ir į trasą. Tai toks pasiūlymas nuo enduristo.

______________________________________________________

Ram750 rašė:
Nemanau kad geras pasirinkimas dėl 125cc. labai jau silpnas,nebent esi jaunas ir mažo svorio,jo kreiserinis greitis bus 80km/v.Kuro sanaudos tai tikrai nedidelės turėtų būt
i.Galima būtų dvitaktį 125cc neregistruojamą pirkti tada smagu miškais palakstyti,bet geriau galingesnis,registruoja
mas
ir į trasą.Tai toks pasiūlymas nuo enduristo.

Pranešimo tekstas koreguotas dėl gramatinių ir skirybos ženklų nepaisymo!
Saulius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2012 Geg 27 10:29 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Vas 06 12:49
Pranešimai: 48
Miestas: jurbarkas
Jolajus rašė:
Milius rašė:
Sveiki, jau seniai noriu nusipirkti motociklą. Važinėjau visokiais minskučiais ir javom nuo gal 12 iki 18 metų, po to pasikeitus gyvenimo sąlygoms šito malonumo atsisakiau ir sėdau į 4 ratus. O dabar, kai pabėgau iš miesto ir gyvenu kaime jaučiu, kad reikia sugryšti prie šio malonumo! O kadangi į gamtą važiuoju beveik kas dien ir daugiausiai žvyrkeliais, manau enduro mocas pasitarnautų kaip universali transporto priemonė. Nes į civilizaciją irgi tenka nukeliaut gan dažnai, o vėliau teks dar dažniau. Nu kadangi pasibėdavojau jau pakankamai, norėčiau pasidalint ir paklaust Jūsų nuomonės apie HONDA XR mociuką 125 kubikų, apie 2004-2006 metų gamybos. Gal kas turit, žinot, girdėjot ką apie jį? Man tai jis patinka, nes yra pilnai registruojamas, bet tuo pačiu ir tinkamas bekelei.


Sveiki, aš tai tau patarčiau Suzuki DR 650 jis turi užvedimo kojelę, nedaug jo svoris skirtusi nuo hondos xr ir galingesnis už 125 kubiku.
P.S. pats turėjau dominatorių, transalpą 650, dabar turiu triumph tiger 900, jau su juo giliau į mišką nedrystu lysti, nes sunkus - 250kg. Jis tinkamas tik ilgom kelionėm, o pomišką palakstymui planuoju suzuki dr 650 pirkti. :)

Kaip supratau, Jūsų patirtis su motociklais gan nemaža. Planuoju įsigyti enduro mocą kelionėm. Svaigstu apie honda africa twin. Gal teko susidurt su šiuo mocu? Dėkoju už ats.

_________________
Neburnok!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2012 Bir 08 09:27 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 21 19:28
Pranešimai: 85
Miestas: Vilnius
Draugas Afriką turi, tai labai patenkintas, Aš pats turiu Yamaha XV 535, kuri senokai stovi garaže nenaudojama, nes niekaip neprisiruošiu parduot, o pats važinėju su HD XL 1200 R, perdarytą į "Easy rider'į". Bushcraft'ui nelabai tinkamas, bet keliais važinėtis - pats tas. :ugeek:

_________________
Nerandi lietuviškų raidžių klaviatūroje? Kopijuok iš čia: ĄČĘĖĮŠŲŪŽąčęėįšųūž


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Motociklai
StandartinėParašytas: 2014 Gru 16 17:36 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2014 Lap 18 19:52
Pranešimai: 12
Africa twin yra istorija, praeitis. Tokie mocai restauruojami ir laikomi garaze kaip puosmena, o kelionems naudojami naujesni ir patikimesni.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007