bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 16:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 81 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 16:22 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Palapinę apspjauti kurią Kykas parodė sunku su Lietuvoje esančia pasiūla, kaip variantą pavyko rasti tokią:

Prikabintas failas:
9912285.jpg
9912285.jpg [ 19.95 KiB | Peržiūrėta 5606 kartus(ų) ]


Prikabintas failas:
1886063-0.jpg
1886063-0.jpg [ 17.1 KiB | Peržiūrėta 5606 kartus(ų) ]


High Peak Minilite
Atsparumas vandeniui 1000 mm
Vietų skaičius 2
ilgis - 200 cm, plotis - 120/100 cm, aukštis - 90/60 cm, svoris 1kg.
http://www.movera.lt/palapine-arizona

kaina 28 Eur.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 16:28 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Turiu High Peak Minipack, kažkada maxima prekiavo, per akciją už gal 40Lt pirkau.
Tokia pati kaip Justas rodo, tik šiek tiek pakelti šonai (šunio būdos forma).
Va tokia

http://www.amazon.co.uk/High-Peak-Minip ... B00M8C2O6Q

Kartais vis dar naudoju.
Labai lengvą lietų ar dulksną atlaiko, bet jeigu tikimasi normalesnio lietaus jau netinkama.
Taip pat problemos, jei reikia statyti ant storų samanų ar ant biraus smėlio.
Ji vienasluoksne, tai pasitaiko pabendrauti su kondencatu, bet nelabai stipriai...

Pradinukui nerekomenduočiau. Pradinukui geriau freestanding ir su gera apsauga nuo lietaus ir dvisluoksnė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 18:19 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2015 Lap 28 13:35
Pranešimai: 80
kas jei žmogus labiau prijaučia hamakams?
Palapinsiaustė
http://www.karineapranga.lt/lt/kita-iva ... e-dpm.html
O dėl hamako nežinau net, pats neturiu daug patirties juose.
Kuprinė. Jei esi pradedantis gal eisi į gamtą 1 ar pusei dienos. Nebūtina apsikraut daiktais ir imt 70l kuprinės.
http://www.army-shop.lt/lt/kuprines-ir- ... dland.html
http://aic.lt/Kuprines/Mazos-kuprines/K ... gital.html
pjūklai
http://www.bahcoirankiai.lt/pjuklai/485 ... 30-mm.html
http://www.tgp.lt/atlenkiami-pjuklai/at ... 0-lh-3440/
kirvis (sorry nesusilaikiau)
http://www.tgp.lt/kirviai/gransfors-sma ... 20008-748/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 18:33 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Hamakas, - DDHAMMOCKS CAMPING ~40 Eur
Tentas, - DD TARP 3x3 ~50 Eur

Bet čia jau nemanau ar pradedančiajam kadangi reiktų pasverti ką nori ir ko reikia, o tai jau požymis, kad esi apsisprendęs kažką naujo išbandyti nei įprastai.. Be to paėmus į kitą ranką ~100 eur labai nebloga palapinė. O mes bandome sudaryt sąrašą protingos kokybės daiktai už protingą kainą. T.y. kuo pigiau. Hamakas iš tos pusės prabanga. Žinoma pojūčiai geresni nei palapinėje bent jau man.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 18:38 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2015 Lap 28 13:35
Pranešimai: 80
Šis sąrašas turėtų būt kaip orientyras, o paskutinį sprendimą tegu padaro pats žmogus. Aš tik dedu daiktus, kurie mano manymu yra tobuliausias kainos ir kokybės santykis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 18:50 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Limpopo rašė:
Šis sąrašas turėtų būt kaip orientyras, o paskutinį sprendimą tegu padaro pats žmogus. Aš tik dedu daiktus, kurie mano manymu yra tobuliausias kainos ir kokybės santykis.


Liuks liuks, aš tik už tai, kad visi duotu savo nuomone, o kaip minėjau poto išgryninsime kas kur.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 18:58 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Limpopo,
Aš suprantu kad norisi prisidėt, bet...
Kad visokių taktinių mole sistemų aš akyse nematyčiau :twisted:

Mes bandom sukomplektuot 1 universalų rinkinį pradedančiajam, tai yra kaip tik tau...

Jokių, o jeigu dienai, o jeigu pusdieniui, o jeigu zombiai užpuls...

1 Universalus ir funkcionalus rinkinys pradedančiajam už kiek įmanoma mažesnius pinigus ir taškas.
Jokių asmeniškumų, tiesiog visa tai kas pirmame puslapyje kainuoja maždaug 150 EUR, o tu lept ir pasiūlai kirvį už pusę tos sumos... Kurio pradedančiajam ir suvisam nereikia.

Arba hamaką, su palapinsiauste :lol: Blemba nu... Sakasvilis kai eis į žygelį kviečiu kartu (jis hamake miega kiaurus metus), pačiupinėsi visą hamako sistemą.
Nenoriu būti nemandagus, bet tiesiog nerašyk apie tai apie ką išvis neturi supratimo.

Daiktai gali turėti alternatyvų, bet jos turi būti tos pačios kainų kategorijos ir tokios pačios ar artimos kokybės kaip pirmame puslapyje nurodytos (galima ir pigiau bei geriau). Idealu, jei tuos daiktus būtų galima nusipirkti Lietuvoje. Sąrašas pirmame puslapyje nėra auksinis, absoliutus, nepajudinamas ir nekeičiamas. Sąrašas tikrai dar keisis, o gal atsiras ir keli sąrašai, tarkim "basic", "su navarotais" ir "kupranugario".

Tačiau siūlyti reikia tikrai tik būtinus pradinukui daiktus, pageidautina kokybiškus ir nebrangius.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 19:11 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2015 Lap 28 13:35
Pranešimai: 80
kirvį įmečiau ant bajerio. O kiek skaičiau iš forumo daug kas hamaką labiau mėgsta. Aš bent jau ant čiužinio miegu. Nesuprantu kodėl hamake gali miegot tik patyrę keliauninkai. Mano neišmanėlio nuomone miegot hamake ir pigiau ir nešiotis lengviau. Bent jau man 35l kuprinės užtenka 1-2 d. kelionei vasarą, atsiras poreikis pirksiu didesnę. Po kolkas man, tai daugiau sportas, bet gal su laiku šis pomėgis išaugs į kažką daugiau gal net būsiu palaimintas įgaut tiek patirties kiek tamsta. Šis sąrašas yra aktualus ir man, todėl ir dedu daiktus, kuriuos planuoju pirkti žiūrėdamas ar yra geresnių alternatyvų jiems.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 19:27 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Bandoma sudaryti funkcionalų rinkinį 3 sezonams pradedančiajam.

Dabar žiūrėk.
Hamakas, tai jau ne taip pigu kaip tau galvojasi, bet tarkim nusipirksi nebrangų ar pasidarysi. Nu tarkim hamakas tau išvis nekainavo.
Tada tu tikrai gali su juo miegoti miške karštomis vasaros naktimis (pabrėžiu karštomis, o jų tokių bus gal savaitę). Jei bus vėjukas tu jau sušalsi, nes šals nugara. Be abejo tu naudosi miegmaišį ir iš viršaus tau bus nešalta, bet nugara visvien šals- reikia "underquilt", pasižirėk kiek kainuoja, bet galima pasigamint kas be ko... Tada gi dar gali lyti, reikia tento ir jo reikia gana nemažo- palapisiaustė net ir pusę hamako vargu ar apsaugos (per trumpa/siaura), pasižiūrėk kiek kainuoja normalūs tentai... Tada skaičiuok: hamakas, tentas, miegmaišis, underquilt'as. Pažiūrėk kiek tai kainuoja ir kiek sveria. Tada pridėk pakabinimo sistemas, rigeline'us, bishopbag'us ir kitokias hamakines velniavas, bei įgūdžius visa tai naudoti. Kai visą ta velniavą Naudoja Sakasvilis tai 1 dalykas, jei tai reikėtų sukabinti man aš gerokai pasikeikčiau pakol viską dorai sukabinčiau. Išvada- hamakas ne pradinukui.

Limpopo, jei tau reikia daiktų, nu tai žiūrėk ką rašom, arba klausk. Ba tos kuprinės su mole sistemom, arba be šoninių sutraukimų... Nu nelabai jos žinok geras išradimas tiesiog pagamintos neišmanėlių neišmanėliams ir tiek. Be abejo jos irgi turi paskirtį ar bent jau ją galima joms sugalvoti, net ir naudoti iš bėdos galima, bet kokio velnio kankintis, jei yra normalių daiktų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Įranga pradedančiajam
StandartinėParašytas: 2016 Vas 02 19:34 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2015 Lap 28 13:35
Pranešimai: 80
Na iš esmės tą ir dariau nenorėdamas, kurt naujos temos, bet matau, kad čia ne diskusijų forumas, o 6 žmonių klubas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 81 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007