bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 10:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 13:02 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Prismoj yra trekinginės už septynis eurus kažkiek (turbūt 7,99) su antišoku. Sunkokos blemba.

Jei tos iš Rimi sveria 271 viena, tai... Nu reik pasibandyt rankoj kaip ten jos.
Fizan compact3 viena sveria 158g. Kai ieškojau lengvsnių neradau.

Nu ir reikia nepamirš, kad Rimi šiaurietiško ėjimo, o ne trekinginės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 14:46 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Nu ir reikia nepamirš, kad Rimi šiaurietiško ėjimo, o ne trekinginės.


pats hi-tec'as bent jau jas vadina: HI-TEC Trekking Pole Velado, tai velns žino kas ten per paukštis :) reikia varyt čiupint.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 14:56 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nu kas per firma tas HI-TEC mes vienbalsiai nusprendėm :twisted:
Nustebčiau, jei jie žinotų ant ko savo vardą klijuoja :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 17:04 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Kiek ten to begiojimo buna 2-3, valandos retu atveju gal keturios ? Is kuriu valanda prasitampimui, mankstai. Niekad neimdavau to vandens, atsigeri pries begant ir grizus. Ir nei noredavosi nei reikedavo ten to vandens begimo metu.

Kuom skirasi tos visos lazdos trekingo, siaurietisko ejimo ir pns ? :D Rankena kitokia ? antgaliukas kitoks ? Strypas is kitokio metalo ar plastiko ar ko ? Vadinasi kitaip ? Ilgis nesireguliuoja ? Normaliose lazduose gali pasikeist antgali i koki nori. antisokas isvis nesamone yra. Nelabai isivaizduoju kame yra skirtumas tarp pagalio ejimui ir pagalio "kitokiam" ejimui ar pagalio slidem. Ilgi pasidarai koki reik ir visas skirtumas gi. Nu va galiukai tik skirtingi buna. Guminis gal ir geriau parke vaikstant asfalto takeliais, "siaurietisku" ejimu. Isvis nelabai suprantu kam reikalingos lazdos kuriu ilgis nesireguliuoja. Tada reiskias ciuoziant kitokiu stilium turi tureti dvi skirtingas lazdas. Arba turi lazdas bet jos kokio 180cm ir vaiksciot jau neiseina su tokiais teleskopais. nu krc... marketingas valdo, smegenu krusykla

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 20:51 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Justas rašė:
o ta gertuvė tai tipo bėgiojant kad patogiai nešti gėralą. Žinoma ne į žygį :)

Begijimui jau geriau toks variantas:
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 22:47 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2012 Bir 07 09:46
Pranešimai: 56
Miestas: Vilnius
Turistasas rašė:
Justas rašė:
o ta gertuvė tai tipo bėgiojant kad patogiai nešti gėralą. Žinoma ne į žygį :)

Begijimui jau geriau toks variantas:
Paveikslėlis


visiškai pritariu, taip ir nepripratau prie "kurpinės" ar juosmeniniu dirzu, vandeniui ir atradau kad paprasciausia yra geriausia: butelis rankoj, nors iš šono atrodo kaip nepatogiausias būdas, bet gal čia skonio reikalas... blogiausiu atveju kaip ir aukščiau kolega sakė, nusipirksi, pabandysi ir padėsi į lentyną, bet žinosi kad netinka ir bus ramu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Vas 29 14:22 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2016 Vas 05 09:16
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
RIMI Hi-Tec lipdukų akcijos asortimentas: http://www.rimi-hi-tec.com/lt/home/

Taip jau gavosi, kad RIMI yra parduotuvė, kur dažniausiai perku maistą, tai lipdukų surenku daug.
Sudomino 35l kuprinė, tokio dydžio kuprinės neturiu ir dar už tokią kainą - paėmiau. Įspūdžiai po dviejų vienos dienos pasivaikščiojimų gamtoje:
- atstumas tarp viršutinio diržų tvirtinimo ir juostos diržo man tip top (mano ūgis 188). Tuos reguliuojančius dirželius skirtus lyg diržų aukščiui lyg kuprinės viršaus pritraukimui matyt vėliau nuardysiu.
- viduje nėra užsegamų kišenių; išorinės kišenėlės kuprinės viršuje plius vienos mažos kišenėlės ant juostos diržo man per mažai smulkiems daiktams.
- išorėje mano skoniui mažoka kilpelių, kur būtų galima kažką prisegti ar perverti sutraukiančias juostas.
- viduje yra beveik visos kuprinės aukščio plastikinis strypas skirtas kuprinės stabilumui palaikyti. Strypas išsitraukia; galvoju reikia jį pakeisti į kažką, ką ištraukus būtų galima panaudoti ir kaip nors kitaip, bet dar nesugalvojau, ką.
- apačioje yra (dar viena) kišenėlė su kuprinės užvalkalu nuo lietaus. Nežinau, kiek tas užvalkalas pasiteisins, net manau, kad geriau būtų nuimamas.

Turiu ir tas lazdas, bet negaliu gerai įvertinti - nežinau vaikščiojimo su tokiomis lazdomis subtilybių. Lazdų ilgis - reguliuojamas. Užmaunami guminiai antgaliai - manau greit pametamas objektas. Įdomu, kad lazdos gali būti amortizuojančios arba ne - pasukant segmentus kažkaip persijungia.

Čiupinėjau ir tą diržą gertuvei, bet jo kišenėje netelpa nei mano telefonas nei piniginė, tai padėjau atgal.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Vas 29 14:55 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
- atstumas tarp viršutinio diržų tvirtinimo ir juostos diržo man tip top (mano ūgis 188). Tuos reguliuojančius dirželius skirtus lyg diržų aukščiui lyg kuprinės viršaus pritraukimui matyt vėliau nuardysiu.
Tai yra vienas svarbiausiu kuprines elementu....
- viduje nėra užsegamų kišenių; išorinės kišenėlės kuprinės viršuje plius vienos mažos kišenėlės ant juostos diržo man per mažai smulkiems daiktams.
Jeigu, kriterijus kiseneles tai taip. Bet daugumoje atveju visiems uztenka pagrindinio skyriaus ir tos kisenes virsuje.
- išorėje mano skoniui mažoka kilpelių, kur būtų galima kažką prisegti ar perverti sutraukiančias juostas.
Tam reikalui yra sukurtos didesnes talpos kuprines
- viduje yra beveik visos kuprinės aukščio plastikinis strypas skirtas kuprinės stabilumui palaikyti. Strypas išsitraukia; galvoju reikia jį pakeisti į kažką, ką ištraukus būtų galima panaudoti ir kaip nors kitaip, bet dar nesugalvojau, ką.
Tai yra ne strypas, o kuprines remas, tam, kad prikrovus daiktu prie nugaros normaliai tiktu ir laikytu kuprines forma.
- apačioje yra (dar viena) kišenėlė su kuprinės užvalkalu nuo lietaus. Nežinau, kiek tas užvalkalas pasiteisins, net manau, kad geriau būtų nuimamas.
As irgi uz tai, kad raincoveri butu galima isimti ir ismesti, nes esant slapiam orui nieko jie ten nepadeda.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Vas 29 15:23 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2016 Vas 05 09:16
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
sakasvilis rašė:
- atstumas tarp viršutinio diržų tvirtinimo ir juostos diržo man tip top (mano ūgis 188). Tuos reguliuojančius dirželius skirtus lyg diržų aukščiui lyg kuprinės viršaus pritraukimui matyt vėliau nuardysiu.
Tai yra vienas svarbiausiu kuprines elementu....


Ką jie daro, kai kuprinės diržai tvirtinasi praktiškai kuprinės viršuje?

Paveikslėlis

sakasvilis rašė:
- viduje nėra užsegamų kišenių; išorinės kišenėlės kuprinės viršuje plius vienos mažos kišenėlės ant juostos diržo man per mažai smulkiems daiktams.
Jeigu, kriterijus kiseneles tai taip. Bet daugumoje atveju visiems uztenka pagrindinio skyriaus ir tos kisenes virsuje.
- išorėje mano skoniui mažoka kilpelių, kur būtų galima kažką prisegti ar perverti sutraukiančias juostas.
Tam reikalui yra sukurtos didesnes talpos kuprines


Visada yra kitokių kuprinių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimi + Hi-tec
StandartinėParašytas: 2016 Vas 29 15:53 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Tie dirzai kuprine pritraukia prie nugaros ir tuo paciu prie peciu. Sitaip ji buna daug stabilesne, nes visas svoris nebekabo ties nugaros viduriu (ten kur petnesos prijungtos), o buna standziai prigludes prie nugaros. Idealu jeigu tie dirzai petnesas pasiekia kampu. Nuo kuprines dirzelis leidziasi siokiu tokiu kampu, zemyn link petnesu. Tuo atveju dalis svorio tenka ir krutinei, ne tik peciam. Su tinkamai sureguliuotu juosmens dirzu ir tinkamai sureguliuotu tuo virsutiniu pritraukimu dirzeliu ir petnesom, svori galima paskirstyi mazdaug taip. 30proc juosmeniui, 50proc peciam, ir 20 krutinei ar kazkaip panasiai. Nezinau tiksliu proporciju, bet esme tokia, tinkamai sureguliuota kuprine yra zymiai lengviau nesti, nes svoris pasiskirsto po visa kuna ir ji buna daug stabilesne.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007