bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 20 13:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Lap 09 22:36 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lap 02 08:50
Pranešimai: 41
Miestas: Vilnius
Sveiki aš Vilius iš Vilniaus. Man 14 metų. Bashcraft'u pradėjau domėtis šią vasara, kai sukarintoj stovykloj ėjom į naktinį žygį. Tai mane užvedė. Po to aš pamačiau per discovery kanalą Bear Grylls laidas "ultimate survival". Tai mane pastumėjo pasižiurėti info internete. Taip radau bushcraft.lt . Pirmiausia žiūrėjau reportažus paskui, kai visus juos peržiurėjau aptikau forumą. Tai vat užsiregistravau ir aš čia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Lap 09 23:52 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 23:27
Pranešimai: 186
Miestas: Marijampolė
Sveikas prisijungęs prie mūsų


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Lap 13 14:36 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lap 01 09:22
Pranešimai: 25
Miestas: Utena
Sveiki, man 12 metu. Aš pradėjau domėtis bushcraftu prieš metus, o stovyklauju nuo kokių 9 metų. Lankau dziudo, orkestrą :violin: , groju gitara ir kornetu. Laukiu kiekvieno savaitgalio kai galėsiu bushcraftinti.

_________________
Duok žmoguj žuvį - ir jis visą dieną bus sotus. Išmokyk žmogų žvejoti - ir jis visą dieną sėdės valtyje alkanas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Lap 14 17:33 
Sveiki, esu Arminas (Arys333), man 17m. Kodel as cia kazkam gali kilti toks klausimas, o gi todel, nes man nepatinka civilizacija, noreciau gyventi kazkur kitur, kur nera jos, nera taisykliu, kazkur kur sutiktas zmogus bus draugiskas, kur butu galima grozetis gamta, kurti lauza, kirsti medi ar zvejoti, ir zinoti, kad gamtos apsauga neislys kazkur is uz krumu.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Lap 14 23:38 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Ištryniau kelis pasisakymus, juk tokiems pokalbiams yra konkrečių temų. Lai lieka ši tema prisistatymams. Ačiū.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Lap 26 21:19 
Tai va. :D

Sveiki, aš Pūkis, moskleivis, 'savaitgalinis ūkininkas', myliu gamtą, savo sodą bei poilsį toliau už miesto rūpesčių. Bushcraft'ą atradau gal kiek ir netikėtai, vieną savaitgalį nardydamas po YT atradau 'bushcraftlt' kanalą, karts nuo karto žiūrėjau video reportažus, kai galiausiai laisvais savaitgaliais peržiūrėjau didžiąją jų dalį. Iškart užsikabinau, gal dėl savo pomėgio gamtai, miškui. Gera po sunkių mokslų atvažiuoti į sodą, į gamtą, į pirty, pailsėti, parukyti ir pan. Per video galima sakyt kažkiek 'susipažinau' su vienais geriausių, mano nuomone, Lietuvos bushcraft'erių, tai Antanu, Mariumi, Justu. Labiausi patiko Antano kuriami video reportažai, nes kažkaip vis pasirodydavo, kad jie vieni nuoširdžiausių, mano nuomone. Taipogi likau laimingas išmokęs ir atradęs daugumą patarimų kaip išgyventi gamtoje, daug naudingų dalykų ir pan. Nuo to pradėjau aktyviai domėtis bushraft'u, ir juo šiektiek užsiiminėti. Ateityje tikiuosi darysiu pažangą ties šia sritimi, nes atradau naują mylimą hobį. Stengsiuosi kažkiek, taipogi jei bus galima, prisidėti prie bushcraft.lt veiklos ir jos plėtojimo, gal kada ir susirinksime į 'meet'ą'. Tiek.
/Pūkis.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2012 Gru 23 23:01 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Gru 10 14:40
Pranešimai: 40
Sveiki, man 13m, pradėjau domėtis "bushcraftu" kai pamačiau bearo grylso laidas ir pradėjau domėtis kas tas išgyvenimas gamtoje ir atradau bushcraft LT puslapį. Iš tikro tai juo domiuosi gal metus, bet šiame puslapyje užsiregistravau neseniai. Man nuo pat vaikystės patinka gamta mane tėvukas į mišką nešdavo, kai dar vaikščioti nemokėjau esu lankęs skautus, tai tiek.

P.S Atsiprašau už skliaustelių ir taškų nedėjimą :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2013 Sau 28 15:50 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 18 20:35
Pranešimai: 11
Sveiki, aš Karolis, 19 m. Bushcraftu domėtis pradėjau prieš pusmetį. sugalvojau, kad būtų įdomu pabandyt pasikept pietus ant laužo, patiko, tai pradėjau dažniau taip :). Neseniai nusipirkau keletą bushcraftinių daiktų ir laukiu šiokio tokio atšilimo, pradėt naują bushcrafto sezoną. Be to dar mėgstu muziką, groju gitara, pianinu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2015 Rgs 27 14:42 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Bal 16 17:15
Pranešimai: 37
Miestas: Kėdainiai, Kaunas
Sveiki, esu Titas arba Jonas, kaip vadinsit man nesvarbu, nes abu yra tikri mano vardai :D , man 19 metų. Nuo šio rudens mokausi ir didžiąją laiko dalį praleidžiu Kaune, nors užaugau Kėdainiuose. Bushcrafte patirties turiu tikrai nedaug, tačiau noro įgyti daugiau tikrai netrūksta. Pats noras buscraftinti atsirado jau nuo ankstyvos vaikystės, nes visada gyvenau šalia miško ir didelę vaikystės dalį ten ir praleidau. Dažnai su draugais keliaudavom prie upelio, susikurdavom laužą kepdavom bulves ir pan., tai buvo kažkas panašaus į vaikišką bushcraftą. Vėliau, paauglystėje, visi tie dalykai: kelionės, stovyklavimas kiek užsimiršo, greičiausiai dėl mokslų, tačiau dabar vėl sugrįžo tas noras išlėkt į gamtą, o beje ir laiko tam turiu daugiau. Tai tiek trumpai apie mane. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2015 Rgs 28 12:01 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
6-7 metai bushcraftinimo :mrgreen: Nzn kaip ir viską papasakojau... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007