bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 21:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Bir 04 23:03 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Štai čia yra tema prisistatymui.

Taigi kaip šio forumo pradininkas prisistatau pirmas:

Mano vardas - Justas, man 29 metai, esu statybos inžinierius, dirbu taip pat su statyba, jei reikės konsultacijų ar pagalbos statyboje - prašome kreiptis.

Nuo mažų dienų domiuosi stovyklavimu. Tėvai padarė tam tikrą įtaką - veždavosi mane mažą prie ežerų ir pan. Vėliau ir pats pradėjau stovyklauti savarankiškai. Pirmasis buškraftas įvyko maždaug prieš 12 metų kai būdami pirmo kurso studentai (buvę klasiokai ir draugai) išsiruošėme į žygį - rodos viską pasiėmėme, bet bet pasirodo ne. Pamiršome daugelį dalykų - turėjome tik peilį, kirvį, pjūklą, dvi palapines, keletą meškerių, virvės ir maisto. Kadangi stovyklavome apleistoje vietoje šalia ežero netoli miško, planas buvo stovyklauti 14 dienų t.y. dvi savaites, taigi prireikė stalo ir kitų patogumų. Tuomet pradėjome improvizuoti - virvė buvo kaip vinys surišti konstrukcijoms. Plaustas - tapo valtis žvejoti. Masalas musės lervos nuo pagautos žuvies kuri pagauta sliekais čia pat prikastais. Taigi tuomet apturėjome tikra laukinės gamtos malonumą.

Rimtai buškraftu pradėjau domėtis maždaug 2003 metais kai per vietinę kabelinę televiziją - transliuojamą BBC kanalą pradėjo rodyti Ray Mears'o laidas. Tai sužadino kažką viduje. Vėliau sekė pirmosios Bear'o Grylls'o laidos kurios buvo kur kas šaunesnės negu dabar.

Tai tiek trumpai apie mane.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Lie 18 03:42 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 18 03:33
Pranešimai: 60
Sveiki,

Esu totalus naujokas, niekada gyvenime nebandęs bushcrafto (Gal būtų sugalvoti lietuvišką atitikmenį šiam pavadinimui? ). Netyčia atradau jūsų svetainę ir peržvelgęs supratau, kad tai yra būtent tai ką senai sukasi mano galvoje ir norėčiau išbandyti.
Kadangi čia matau yra tų kurie turi nemažai patirties tai per daug nesijuokite jei užduosiu kokį kvailą klausimą čia ar kpmentaruose, nes kaip sakiau esu totalus naujokas. Man ypač patiko, kad jūsų svetainėje galima pradžiai susipažinti su elementariausiais ir paprasčiausiais dalykais.

P.S. Linkiu sėkmės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgp 21 20:52 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgp 21 20:32
Pranešimai: 50
Sveiki,

Mano vardas Algirdas, šiuo metu studijuoju geologiją. Buškraftinu -turistauju turbūt nuo 2009 m. vasaros, per tuos metus sukaupiau šiek tiek patirties ir kiek daugiau outdoor'o įrangos. Pradžioje užsikabinau už youtube kanalų, tokių kaip nutnfancy ir kt., nuo tada tapau dideliu peilių ir turistinio inventoriaus mėgėju. Aišku, ne tik ją įsigyti, bet ir išbandyti lauke. Domina daugelis sričių - išgyvenimas, pasirengimas nelaimėms (emergency preparedness), galima vardint ir vardint. Tai tiek trumpai :)
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 09 18:56 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 19:35
Pranešimai: 132
Miestas: Telšiai
sveiki,

Aš jaunųjų šaulių narys Lukas ir tuose šauliuose einam į žygius, todėl ir kilo mano išgyvenimo aistra tobulėti ir išmokti pats. Domisiu šiuo tinklapio aprašimais, demonstravimais ,bandymais ir patarimais ir pats praktikoje tobulėju domina viskas kas susijęs su Bushcraft ir išgyvenimu bet kokiu oru. Bushcraft'nu jau 3 mėn. Patirti netik čia tobulėju bet ir youtube's pagalba.

_________________
Noras išgyventi gali išgelbėti tau gyvenimą (Iš knygos "Karys mūšio lauke")


Paskutinį kartą redagavo Lukas 2011 Lap 10 21:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 10 22:59 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 21 18:55
Pranešimai: 145
Miestas: Kaisiadorys
Sveiki,
As Mindaugas man 28. Bushkraftingas man zinomas jau nuo 14 metu, nuo tada pradejau lankyti skautus, 16 metu prasidejo pirmieji zygiai be vadovu ir palydos. Siuo metu dazniausiai renkuosi aukstapelkes, draustinius, zodziu kad kuo maziau zmogaus kojos butu maciusi gamta. I zygi einu bent porai paru per menesi. Na kogero pakaks :roll:


Paskutinį kartą redagavo nightspeed 2011 Rgs 27 18:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 10 23:32 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 10 23:10
Pranešimai: 133
Aloha!
Esu Paulius (18 metų), apie buškraftą sužinojau būtent iš šios svetainės :). Nors mane labiau traukia tranzavimas negu buškraftas, šie du dalykai turi daug bendrų dalykų. Na, nors kelionės tranzu daugeliu atvejų būna paprastesnės. Karts nuo karto vienos dienos žygius į mišką ar miškelį susiorganizuoju pats, bet tam net ir kuprinės gali neprireikti. Šių metų pavasarį turėjom „žygį“ Varėnos rajone, tai visai patiko - nors kitą kartą viskas būtų kitaip.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 21 14:39 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 14 18:04
Pranešimai: 111
Sveiki žmogai! Esu Andrius, man 26 metai. Bushcraftu susidomėjau būdamas Jungtinėje Karalystėje (LOL Anglijoj ;)..) prieš 6 metus. Ten pirmą kartą pamačiau Ray Mears laidas ir suvokiau, kad tai ką labiausiai mėsgtu gyvenime, tai yra buvimą lauke iš tiesų galima įprasminti! Tame randu ne tik pramogą bet ir įkvėpimą kitokiam, nerutiniškam, nuotykių ir tobulėjimo kupinam gyvenimui. Labai džiugu, kad ir Lietuvoje judame teisinga kryptimi ir turime pirmą forumą ir puslapį šia tema. Dėkui kūrėjams !


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 22 00:44 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
Sveiki,

as Vidmantas, man 28m. Dirbu pramogu sferoje. O bushcrafta atradau, tik Bushcraft.lt deka! Nors isgyvenimu gamtoje, dometis pradejau pries kokius metus, tai kaip tik truko sio raktinio zodzio :)
Pirma isvyka i gamta apturejau 1-oje klaseje, nuo kurios ir kogero pajutau savyje gyvenanti "Maugli", taciau tik pries kelerius metus supratau, kad tai ir yra mano hobby, bei vienas didziausiu dziaugsmu siame gyvenime.
TV laidos ir filmai apie isgyvenima vieni megiamiausiu. Zodziu susitike galesim daugiau pakalbeti :)


Paskutinį kartą redagavo Vidmantas 2011 Rgs 22 09:13. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 22 08:54 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 19 09:52
Pranešimai: 116
Sveiki,
As Edvinas, man 28m. Esu telekomunikaciju inzinierius (elektronikas). Dirbu irgi elektronikos srity. Nuo pat vaikystes visa laika kazka konstruoju, bevercius daiktus paverciu reikalingais daiktais (nestandartiniai sprendimai:). Visa vaikyste praleidau zaisdamas miskuose. O rimtu turistavimu/zygiu aistra atradau nuo 9kl. Toks dalykas kaip rimtas bushcraft sukasi galvoje jau keli metai;]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prisistatymai
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 22 22:13 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 21:26
Pranešimai: 237
Miestas: Vilnius
Sveiki,

Mano vardas -Gustavas, 27 metai.

Su šeima atostogaudavome daugiau kurortuose arba sodyboje, todėl visada man trūko ir baltu pavydu žiūrėdavau į tuos kurie atostogas leisdavo prie ežerų. Tikrai plačiau apie turistavimo būdus sužinojau iš bushcraft lt svetainės ir internetinių ar Tv laidų.

Karts nuo karto su bendraminčiais išbandom įsigytą techniką ar aptariam naujus turistavimo būdus.

Man didžiausią įspūdį paliko švilpukas iš "skarbonkės" toks paprastas ir toks reikalingas!

Žinant kaip tuo domisi Vidmantas ir Edvinas, aš dar didelis naujokas daug ką sužinau būtent iš šių žmonių.

Tikiuos, kad ši svetainė gyvuos dar ilgai ir dar daug ką išmoksiu.

Tai tiek:)

_________________
Gyvenčiau kaip visi, bet sąžinė neleidžia


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007