bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 08:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2015 Vas 19 22:56 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 11 22:55
Pranešimai: 92
Miestas: Kaunas
kaip jau minėjau anksčiau - https://www.youtube.com/watch?v=qTBL3pRBVqY

Išlieka VISI išmaniojo pliusai, nei kiek neapribojamas funkcionalumas, t.y. nereikia iš nieko ištraukti kad naudotis ir fotkinti ir pan. IR prisideda atsparumas kritimui ir skendimui.

Kaip visur gyvenime - dažniausiai gauni tiek, kiek sumoki.

Nėra tas otterboxas be minusų žinoma: pagal tai, kiek kainuoja per pusmetį gerokai jau pasinešiojo, apsitrynė, vietomis ant gumos matosi įbrėžimai, ekrano apsauga susibraižė. Kelis kartus vos nepamečiau kamščių, skirtų užsandarinti ausinių lizdo ir usb lizdo skyles, kai su neuždarytais kamščiais sugrūdau į kišenę.
Bet dėklas tam ir skirtas. Esmė tame, kad iš vidaus išėmus telefoną - jis kaip naujas, be jokių naudojimo žymių. Filmuoja ir fotografuoja ir pakištas po vandeniu. Ko dar gali norėti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 13 09:15 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2015 Kov 13 09:10
Pranešimai: 1
Man keliaujant reikalingiausi telefonų priedai yra saulės baterija ir ausinės :) Be jų aš niekaip neišsiversčiau, nes ilgai keliaujant autobusu mėgstu paklausyti muzikos ar pažiūrėti filmą :)






Ištryniau nuorodą. Spameriai jau čiut nusibodo. Kykas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2015 Kov 15 15:31 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 07 12:06
Pranešimai: 117
Vietoj saules bateriju gal tiks šitas?

viewtopic.php?f=23&t=2235

;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Kov 03 13:50 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Kokios naujienos del neismaniuju ?

Man kaip visad aktualus klausimas, o reikalavimai va tokie:
KNOPKINIS
Batarkes turi uztekti bent savaitei ar dviem.
Ismanosios funkcijos: gebejimas perskaityti gauta sms, turi tureti laikrodi, zadintuva ir skaiciuotuva.
Ir va dabar atsirado poreikis nuotraukom padaryti.

Is esmes man labai tinka ir patinka toks kaip nuotraukoje zemiau. Tik va, kartais reiketu fotiko darbiniam tikslam, nusifotografuoti kokius uzrasus arba technines vietas, pvz laidu spalvas.

Turejau cat'a kazkoki, viskas kaip ir gerai. Neskaitant, kad fotografavo tragiskai ir tolko nebuvo. Zadintuvo garsas reguliuodavosi kartu su skambucio garsu. Kadangi skambucio garsas pas mane visad ant max, nes daznai bunu triuksmingoj aplinkoj, tai rytais irgi zadinimo melodija kaldavo ant max garso, ko pasekoje as ir puse kaimynu ryte kaip torpedos is lovu islekdavo... Beto zadintuvo melodijas galima buvo pasirinkti tik is specialaus zadintuvo melodiju folderio, tai reiskais pasirinkimas buvo darrr darrr darrr arba kita melodija ghrrr ghrrr ghrrr... Neskaitant, kad norint issaugoti tel numeri galedavai tik i telefona o poto turedavai perkelt i sim... ir vedant kontakto varda galedavai rasyti tik didziosiomis raidemis... ir dar begale nesusipratimu, pvz i pakrovimo lizda netilpo eilinis usb kistukas, reikejo nuo kistuko puse plastmasiu nupjaut, gal galetai laida ikisti pakraut ar kad prozektoriu budavo galima ijungti neatrakinus tlefono, ko pasekoje kiseneje nuolat nusispausdavo mygtukas ir vaiksciodavau su svieciancia kisene ir nelaikydavo akumas...

Tai dar paskutinis reikalavimas telefonui butu, kad nebutu tokiu nesamoniu kaip su cat'u man buvo.
Paveikslėlis

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Kov 03 15:07 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Papildau dar.
Švedijoj užpoliarėj cat'as tiesiog neveikė, nors man su samsungu bėdų nebuvo...
Bet čia gal ryšio tiekėjo niuansas buvo...

Aš savo roužtu paklausiu apie išmanius. :D
Reik, kad būtų atsparus. Turėtų gerą GPS (pageidautina ir glonass) su geru kompasu. Gerai fotkintų filmuotų (kaip telefonui).
Būtų gerai, jog būtų normaliai šiuolaikiškas- kosmoso nereikia, bet 512ram irgi ne variantas.
Skambinimo funkcija privalumas :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Kov 03 15:14 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Tas glonass tai zinai.. man nera buve, kad be jo nepagautu. O kai pasigauna rysi tai dazniausiai, nei vieno is glonass palydovo vistiek nepasigauna. Zodziu rusiska technika, kazkur ten skrajoje jie orbitoj, bet nei ju reikia nei jie veikia :D

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Kov 03 21:25 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lap 26 15:44
Pranešimai: 57
Miestas: Anykščiai/Kaunas/Ignalina/Vilnius
xcover 3.
yra prie ko prikibti (lyginant su seniau naudoti xcover 1)
*prozikas isijungia ir issijungia tik atrakinus telefona. (su xcover 1 galedavai betkada ijungti ilgai paspaudus vulume up. kiseneje bedu nebuvo)
*fiziskai baterija maza, nors naudojant tik kaip telefona laiko ilgai. ( kai prasideda ilgi GPS trakinimai ir visos kitos siurbikiskos pramogos reik galvot apie papildoma energija)

+atsparus H2O, tipo atsparus smugiam, nors atrodo gleznokai palyginus su xcover 1. maniskis buvo pora kart ant zemes, tai viena karta net pasipylem dalim. vel pliusas xcover 1, nes jo galinis dangtelis uzsiverzdavo.
+neblogi parametrai: RAM, CPU
+foto kokybe normali, nors fotkina letai


nusipirkau silikonine imaute galui ir grudinta stikliuka, tai kritimai ant zemes susvelnejo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Kov 03 21:34 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Skaičiau aš apie jį atsiliepimus visokius, tai vaizdą susidariau nekokį...
Nežavi jis manęs kažkaip. :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Geg 18 07:42 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Samsnugui kazkokiam penktam, deze, dekla kazkoki GERA, kokybiska nupirkti reikia, kad tapsnoklis transformuotusi i kazka nesusprogdinamo ir nepaskandinamo. Inetrnete pilna visokiu kazkokiu niekuciu kaip is aliexpreso, kaip atrodo ir kaip vadinasi normalus daiktas ? Gal pats samsnugas gamina koki normalu dekla ?

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Keliautojų mobilusis telefonas
StandartinėParašytas: 2016 Geg 18 10:38 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2014 Lap 12 15:21
Pranešimai: 42
Lifeproof.com tikrai geri ir rimti dėklai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007