bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 07:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Rgs 29 13:14 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
kaip tycia turiu 60 eur aic dovanu ceki, tai reiks kazka is cia ir imti.

Klausyk, o kodel fenixas, o ne sitas? http://aic.lt/armytek-a-ibintuvae-lis-t ... _3767.html


Fenix'as turi spindulį, o šis tik gali stipriai šviest į plotį (čia kam ko reik)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Rgs 29 14:01 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
O vat labai geras klausimas.
Kai žiūrėjau armytek dar nebuvo.

Dabar reikia lyginti, dėlioti pliusus/minusus.

Reikalas aišku dar ir tas, kad "Fenix" kaip prekės ženklu aš pasitikiu.
Turiu 2 vnt Fenix ir abu kokybiški. O vat su armytec aš nesusidūręs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Spa 01 12:36 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 09 23:39
Pranešimai: 256
Miestas: Vilnius
Kykai, kai domejaisi del fenix hl50, neuzkliuvo akis uz hl 55? Dabar siek tiek persigalvojau ir turbut butent tokio noriu, tik, beda, aic siuo metu neturi :( dar variantas nitecore hc50 - anas turi net dvi velnio akis :twisted: :twisted: http://www.urbanoutback.com.au/assets/f ... -NCORE.jpg

armytek tiara c1 man per silpna atrodo, panasiai butu ir su hl50, hl55 jaudoja jau 18650 licio baterija, kas man irgi patinka, tik blogai, kad negavau progos pasimatuot ar ne per sunkus, ar nesmunka ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Spa 01 13:17 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Aš turiu Fenix HL30- man persunkus.
Fenix HL55 dar sunkesnis - tiesa ant baterijų svorio turbūt tauposi mat HL30 dedasi 2AA.

Kad su ličio akumuliatoriais sukas- pliusas žiemą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Lap 28 20:05 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Laukiu atvykstant :D
Is pradziu norejau 1kw, bet biskeli kaina isauga


Prikabinti failai:
lampacka.jpg
lampacka.jpg [ 68.52 KiB | Peržiūrėta 5222 kartus(ų) ]

_________________
NESPAUSTI
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Lap 30 12:18 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 09 23:39
Pranešimai: 256
Miestas: Vilnius
sakasvilis rašė:
Laukiu atvykstant :D
Is pradziu norejau 1kw, bet biskeli kaina isauga

Nepakilsi i ora?


Prikabinti failai:
1356966372-0.jpg
1356966372-0.jpg [ 49.05 KiB | Peržiūrėta 5188 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Gru 01 10:26 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Kalėdų senis pas mane anksčiau atėjo ir atnešė Petzl tikka RXP, taigi trumpa apžvalga po pakankamai intensyvaus naudojimo:

PLIUSAI:
- Tikrai galingas (215 lumenų be jokių boost šviečia): naudoju kasdien dviračiu važinėdamas ir naktinėse orientacinėse - lyginant su senu tikka XP2, pats silpniausias režimas praktiškai prilygsta tikka XP2 galingiausiam(po kokių 15min).
- Pastovus šviesos srautas (constant lighting). Labiausiai nervindavo senajame ciklope, tas pastovus šviesos mažėjimas senkant baterijoms, kai realiai tik kokias 15-20min turi beveik max šviesą, o po to tipo šviečia ilgai, bet tos šviesos labai jau vidutiniškai paduoda.
- "Reactive lighting" technologija (prisitaiko prie aplinkos šviesos ir reguliuoja apšvietimą) - toks kontraversiškas dalykas, bet realiai veikia ir veikia "neerzinančiai" - veikia pakankamai greitai t.y. važiuojant dviračiu - labai natūraliai pereina važiuojant iš apšviesto ploto į tamsą; greit sureaguoja kai orientaciniuose pažiūriu į žemėlapį, dviračiu važiuojant į spidometrą ar bėgius. Tačiau veikia tolygiai t.y. nėra tokių šviesos "šokčiojimų"/mirksėjimų (jei tarkim bėgdamas tik sekundės daliai užmetu akį į kompasą nespėja sureaguot) - kas manau irgi gera,i nes vargintu toks kaitaliojimasis. Kuo tas gerai - neakini savęs (pvz žiūrėdamas žemėlapį su max režimu), neakini kolegų, baterija tauposi ir nereik junginėt intensyvumo/difuzoriaus ir t.t.. MINUSAI - reaguoja į rūką, dūmus, šaltyje išpučiamus garus, priešais atvažiuojančios mašinos žibintus (instrukcijoje nurodoma, kad dviračiu važiuojant reik išjungt reaktyvų apšvietimą), bet bent man tai nėra kažkoks erzinantis reagavimas, o ir visada galimą reaktyvų režimą išjungt (tarkim prie laužo) - žodžiu, man ši technologija visai priimtina ir patinkanti, manau ateityje išpopuliarėsianti.
- Išsklaidyta ir koncentruota šviesa gali šviesti arba kartu, arba atskirai - tas labai gerai, nėra tokio koncentruotos šviesos taško...
- Pakraunama baterija - turi pliusų naudojant kasdien, minusai ilgesnėse kelionėse (tačiau šiais laikais daugelis turi visokių priemonių microUSB pakrovimui).
- Programuojami režimai: 3 reaktyvios šviesos ir 3 pastovios. Žinoma, kaskart nereguliuosi, tačiau galima ištrint nenaudojamus režimus, sukeist vietomis įjungimo tvarką. Ir kas man labiausiai patiko, galimą reguliuoti apšvietimo lygį (stumdai laiką iki 24h; pasirenki išsklaidyta/koncentruota/kartu, reactive/constant, o anas pagal tai parenka lumenų kiekį), tad galima susikurt 24h išklaidytos šviesos režimą, kurio pilnai pakaks stovykloje žieminiuose/ilguose žygiuose.
- Kiek pastebėjau senajame ciklope LED šviečia tam tikru dažniu "mirksėdamas" kas sningant/lyjant ar per rūką važiuojant duodavo tokį "diskotekos gliuką", RXP - regis šis dažnis didesnis ir tokio ryškaus efekto nepastebėjau.
- Šviesa lyginant su XP2 šiek tiek "šiltesnė".
- Mygtukai patogūs su pirštinėm naudot.
- Kaip ir visi Petzl - stabilus reguliuojamas kampas, bėgant niekas nejuda/nešokinėja.
- Dienos metu po kiek laiko išsijungia (jei ant reaktyvaus režimo).
- Raudonos spalvos LED su mirksinčiu režimu (važiuojant dviračiu ar šiaip keliaujant keliu...) - na čia ne nesamonė, o normalus, naudojamas režimas kai nenori akių varginti ir t.t. ir pan.

MINUSAI:
- Didesnis ir sunkesnis už tikka XP2, tačiau tikrai ne tiek sunkus, kad jaustųsi bėgiojant.
- Baterija tarnauja trumpiau... (max režimu 2,5h + 1h silpnas(pakankamai normalus) apšvietimas; bet: galingumas, pastovi šviesa, glimybė prailginti susikuriant savo režimą iki 24 h...).
- Nėra baltos spalvos mirksiuko: man labai trūksta - geras daikta važiuojant dviračiu kai nėr jau tamsu, tačiau atkreipia vairuotojų dėmesį.
- Naudojant min režimu ant reaktyvaus apšvietimo linkęs "koncentruotą" LED įjungt silpnu režimu artimam apšvietimui - gaunas išklaidyta šviesa su ryškesniu tašku centre (gal ten taip jam taupiau gaunasi abu LED ant min režimų leist)... Apskritai senasis Petzl difuzorius gerokai tolygiau iškliadydavo šviesą, nei dabartiniai lęšiu pagalbą...
- Gal būt didelis minusas, kuris man neduoda ramybės - ličio baterija su laiku praranda talpą, instrukcijoje nurodoma, kad iki 10% per metus - po 5 metų 50% - ne kažką... bus matyt aišku... gali tekti bateriją pirkt - nėr toks populiarus aparatas, kad kiniečiai pigių prigamintų, bet gal ir galima rast...
- Ir didžiausias minusas - KAINA; tačiau kaip teko girdėti orientacininkų atsiliepimų: "tai yra kolkas gal geriausias kainos/kokybės santykis orientacininkams (t.y. minimalus variantas :) )

Bendrai viskas kokybiškai pagaminta ko ir galima tikėtis iš Petzl. Kažkaip pasitikiu šia firma, manau jie pakankamai atsakingai žiūri į savo gaminamą produkciją ir supranta, kad dažnai ji naudojama ten kur netikėti gedimai gali privest prie labai skaidžių pasekmių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Gru 01 10:39 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Rgs 13 08:00
Pranešimai: 349
Miestas: Malaga
Mielas Kalėdų Seneli,
Mano senasis ciklopas sulūžo... Prašau, atnešk man naują...
Praėjusiais metais buvau labai geras :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Gru 01 11:42 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Turistasas,
graži apžvalga- ačiū


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Prožektoriai ant galvos (ciklopai)
StandartinėParašytas: 2015 Gru 01 12:33 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 09 23:39
Pranešimai: 256
Miestas: Vilnius
Turistasas,

o kaip yra su silpniausiu rezimu? Raso, kad ant reactive rezimo silpniausia parinktis duoda apsvietima nuo 7 iki 80 liumenu t.y. jis pats nusprendzia kada ir kaip sviesti, o ant pastovaus rezimo silpniausias srautas net 45 lm. Kaip pvz. nakti palapinej ar kokia tamsiam kambary elgiasi nebandei? ne per smarkiai zibina galva sukinejant tai po kuprine rausiantis tai toliau ziurint?

Pagal aprasyma, tai 215 lm kaip tik tik ant boost rezimo 10 sekundziu sviecia. saltinis: http://www.petzl.com/sfc/servlet.shephe ... 001c7IaAAI

P.S. kaip velnio akis sviecia? Galima padaryt, kad nemirksetu, o pastoviai sviestu?
P.P.S. kada i koki zygeli?
P.P.P.S. is kur pigiausiai nupirkti toki? As nenusiraminsiu, kol neturesiu zibuko su velnio akim :twisted: Kol kas sitas modelis man labiausiai patinka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007