bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 12:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2012 Gru 23 18:50 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
Aš esu nusipirkęs campri firmos termo maikutę ilgomis rankovėmis, tiesą pasakius man nepatinka. Kažkaip labai greit suprakaituoju su ja ir prakaitas įsisunkęs pakankamai ilgai neišsigarina.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Vas 01 10:33 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Vas 01 10:14
Pranešimai: 1
Sveiki, pagaliau atradau įdomią svetainę.Termo rūbų teko devėti gan nemažai, pradedant nuo paprastų kalcionų ir žvejybinių ar turistinių.Visada laikiausi gero posakio : nera netinkamo oro yra tik netinkami rūbai.Visą posakio jausmą sustiprino naujas mano atradimas – itališki termo rūbai LIOD (100% modifikuotas polipropilenas).Aš labai jais patenkintas.Be jų jau niekur.Nusipirkau LUAVIK marškinius (apvalia apykakle ir GRIPP ilgas kelnes ).Paskaičiau jų aprašumus, verčiausi iš Italų ir Rusų kalbų.Žinokit kuo toliau tuo gražiau.Pradėjau jais labai domėtis, daryti bandymus.Prasibėgau krosa, prakaitas bėga nuo kaktos,užkišu ranką uz termo, o gi sausa :dance: ėjau į varumine medžioklė,kūnas sausas.Pasiskaitinėkit apie juos.Jau pradėjo prekiauti ir medžioklės parduotuvės.Yra toks žmogutis Šiauliuose (Matas +370 663 629 79) jis suteikė man daug informacijos apie juos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 04 14:30 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 04 14:28
Pranešimai: 12
turistas01 rašė:
Sveiki, pagaliau atradau įdomią svetainę.Termo rūbų teko devėti gan nemažai, pradedant nuo paprastų kalcionų ir žvejybinių ar turistinių.Visada laikiausi gero posakio : nera netinkamo oro yra tik netinkami rūbai.Visą posakio jausmą sustiprino naujas mano atradimas – itališki termo rūbai LIOD (100% modifikuotas polipropilenas).Aš labai jais patenkintas.Be jų jau niekur.Nusipirkau LUAVIK marškinius (apvalia apykakle ir GRIPP ilgas kelnes ).Paskaičiau jų aprašumus, verčiausi iš Italų ir Rusų kalbų.Žinokit kuo toliau tuo gražiau.Pradėjau jais labai domėtis, daryti bandymus.Prasibėgau krosa, prakaitas bėga nuo kaktos,užkišu ranką uz termo, o gi sausa :dance: ėjau į varumine medžioklė,kūnas sausas.Pasiskaitinėkit apie juos.Jau pradėjo prekiauti ir medžioklės parduotuvės.Yra toks žmogutis Šiauliuose (Matas +370 663 629 79) jis suteikė man daug informacijos apie juos.


Prikelsiu sena tema: O kaip yra su siu termo rubu devejimu ziema? Kai lauke -15 ar -20? As megejas tokiais orais begioti krosa. Kaip butent sie termo drabuziai tai atlaiko?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 04 15:32 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 04 14:28
Pranešimai: 12
Nusprendziau isigyti termo drabuzius, su kuriais galeciau netgi itin salta ziema pabegioti. Vis nenusprendziu, kuriuos issirinkti liko du variantai, is kuriu vienas LIOD, o kitas Brubeck. Tiesa, Brubeck yra su siek tiek merino vilnos. taigi:
LIOD virsus http://aic.lt/termo-mara-kiniai-liod-luavik/apranga/a-ilti-apatiniai-drabua-iai/prod_3052.html
LIOD kelnes http://aic.lt/termo-kelnae-s-liod-gripp/apranga/a-ilti-apatiniai-drabua-iai/prod_3053.html
ar
BRUBECK virsus http://www.brubeck.lt/tomatocart/products.php?251&cPath=63&sid=e054e8601dfe18976187ccf7334813fc
BRUBECK kelnes http://www.brubeck.lt/tomatocart/products.php?252&sid=e054e8601dfe18976187ccf7334813fc

Ka patartumete? Gal kas turite juos? Gal galite palyginti? Kaip del dregmes? Salcio? Kaip ilgaamziskumas ir t.t. Kuo daugiau info, tuo butu geriau.
Turint omeny tai, jog jie daugiausia butu naudojami intensyviam sportui saltuoju metu laiku lauke (krosas prie -10, -15, turnikas lygiagretes ir pan... kieme per salti), ka patartumete? Kurie geriau isgarintu prakaita?
Perskaiciau begales info, zinau, kad Merino vilna vistiek sukaups daugiau dregmes savy. Bet tekstas tekstu, teorija lieka teorija. Noretusi patarimu is praktikos, ypac tu, kurie turi isigije tokius drabuzius.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 04 18:55 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nėra ten stebuklų kažkokių.
Imk thermowave ir nesuk galvos.
Turiu kažkokius jau gal 4 metus ir esu labai patenkintas ;)
Moka omniteksas termoapatinius gamint ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 04 21:28 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 04 14:28
Pranešimai: 12
Kykas rašė:
Nėra ten stebuklų kažkokių.
Imk thermowave ir nesuk galvos.
Turiu kažkokius jau gal 4 metus ir esu labai patenkintas ;)
Moka omniteksas termoapatinius gamint ;)


Ka esi pats isbandes?
Ir kuo remiesi taip sakydamas? ar yra siame atsakyme kiek nors praktikos apie minetus termo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 04 22:40 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Prieš cituodamas perskaityk ;)
Ne tiek gaminių savybės skirtingos kiek marketingas ;)
Termoapatinių paskirtis viena- nuo kūno nuvesti drėgmę į tolesnius aprangos sluoksnius.
Net ir patys pigiausi termoapatiniai su tuo susitvarko be problemų.
Savo thermowave per išpardavimą maximoj pirkau po 14,99 už dalį... ;)

Ir tik nereikia pasakų, tipo jei nebandei būtent tos firmos už 1000 pinigų, tai nežinai ką kalbi...
Paskutinius 8 metus dirbu tekstilės pramonės įmonėj, girdėjau jau visokių pasakų...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 05 08:35 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 04 14:28
Pranešimai: 12
Kykas rašė:
Prieš cituodamas perskaityk ;)
Ne tiek gaminių savybės skirtingos kiek marketingas ;)
Termoapatinių paskirtis viena- nuo kūno nuvesti drėgmę į tolesnius aprangos sluoksnius.
Net ir patys pigiausi termoapatiniai su tuo susitvarko be problemų.
Savo thermowave per išpardavimą maximoj pirkau po 14,99 už dalį... ;)

Ir tik nereikia pasakų, tipo jei nebandei būtent tos firmos už 1000 pinigų, tai nežinai ką kalbi...
Paskutinius 8 metus dirbu tekstilės pramonės įmonėj, girdėjau jau visokių pasakų...


Pries cituodamas skaitau. Parasei aiskiai, jog turi apie 4m "kazkokius". :) argi tai atsakymas, kai ruosiusi uz kelis simtus pirkti (arba nepirkti) daikta :)
Termoapatiniu paskirti zinau. turiu pora termoapatiniu, bet jie plonyciai, 100% poliesteris. Vienas Nike, kitas paprastutis audimo. Abu visiskai plonyciai, bet su jais kaip tik jauciuosi VESIAI. Gaiviai, bet vesiai, todel ziemai man nelabai tinka, nes pustelejus zvarbiam vejui, as jauciu, kaip SALTI termo apatiniai liecia kuna, tada net siurpai nueina. Domiuosi del to, jog Merino vilna turetu buti siltesnis variantas. Taip pat paskaicius apie polipropileno silumini laiduma ir palyginus ji su poliesterio - silumos laidumas skiriasi gerokai. Dregmes sugerimas taip pat. Ir visa tai polipropileno naudai (si info ne is marketingo medziagos), o Merino vilna, kuri taip pat siluminiu atsvilgiu siltesne uz polisteri, taip pat turetu buti siltesne, tik ji daugiau sugeria dregme, kuri ilgiau garuoja.
Tad jei Tavo nuomone, jie visi vienodi, tureciau likti prie savuju, nors jie man vesus.
As jau nebekalbu apie visas "ale" technologijas, kurios prakaita i virstini sluoksni isskiria issklaidydami i kuo didesni plota, kad greiciau isgaruotu, arba apie vidineje termo apatiniu puseje esancius paliktus oro tarpus (dazniausiai rombo formeliu) kurie turetu geriau izoliuoti ir palaikyti kuno temp ir t.t...
Zinoma - kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Aciu ir uz Tavaja. Is to deliojuosi prioritetus. Paskaicius kitu atsiliepimus, lyg ir atsiliepia zmones apie tai, jog skirtingi termo veikia skirtingai - vieni patenkinti, kiti ne ir t.t. ir pan.
Is thermowave - kokius naudoji pats?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 05 11:21 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Spa 04 14:28
Pranešimai: 12
Kam idomu log'as apie Brubeck extreme Merino:
http://bushwalk.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=10111
Nekalbant apie tai, jog visi giria jo siluma, atkrepiau demesi i jo ilgesni devejimo laika kvapo/prakaito atzvilgiu.

O cia dar vienas stiprus log'as apie ta pati, tik naudojo ne visiskai pagal sio termo paskirti:
http://bushwalk.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=13494


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Termo apatiniai drabužiai
StandartinėParašytas: 2013 Spa 05 12:37 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
markohasb atlėk į sąskrydį padiskutuosim stipriau :)

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007