bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 01:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2017 Lap 29 10:14 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2016 Sau 23 12:46
Pranešimai: 55
Kykas rašė:
Šitą žmogai mielieji,

kur Kaune pasimatuotuoti "Salomon quest 4d 2 gtx" ? Bent senąjį variantą "Salomon quest 4d gtx"...
Sportsdirect turi senesnį modelį, bet neturi 43-44 dydžių (tarpinių irgi neturi)...

Aklai siųstis iš interneto baisiai nesinori- ne patys pigiausi kaliošai, o ir pardavinėt ar grąžinti pardavėjui, jeigu netiks dydis, žiauriai nėra noro...

Pirk Lietuvoj nepirksiu, nes nu labai jau neprotingai daug pinigų jie čia nori net už senesnę versiją prašo bent 170eur, o už naujesnę tai net nežinau ...

Faktas, kad pasimatuot reik... Kur?

Ačiū ;)


Tai kaip tie batai? Kokie atsiliepimai tavo?Ar jie stabilus su kroviniu ant peciu ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2017 Lap 29 15:14 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Trumpai būtų taip.

Su svoriu ar be svorio ant pečių tai savoka santykinė...
4-5 kg tau svoris? Ba aš bijau, kad su jais sunkenės kuprinės man dar neteko nešt- su tokiu svoriu buvo gerai :D

Kalbama kad jie santykinai lengvi batai, bet aš ,matyt, pratęs prie lengvesnių, man rodos šitie sunkiausi kokius turėjau (neskaitant žieminių). Padas smūgius gesina ok. Stabilumas ok, bet ilgesnį laiką šlaitais eiti dar neteko .

Atsparumas vandeniui- puikus (kolkas). Gana šlapiame žygelyje iš 5 žmonių vienintelis iki galo sausomis kojomis (bet buvau su bachilais) ir gana atsargus.

Sukibimas panašu, kad ok, bent jau nepastebėjau, kad kažkur jausčiausi nesaugiai (neatsimeu tik ar teko per kokį upelį rąstu eiti- kai kurių batų padai tokiom sąlygom būna labai slidūs, o šaltu oru maudytis su rūbais ir kuprine ne visada norisi).

Pranešiojimui matyt reikia kažkiek daugiau laiko nei aš tikėjausi. Nepatogumai (spaudžiančios vietos visokios) pranyko labai greit, bet batus dar jaučiu ant kojos. Manau, kad viskas dar suminkštės (įskaitant batraiščius- dratiniai kažkokie).

Sunku dar vertinti- ne tiek daug dar kilometrų surinkta, o žygio salygomis ir visai mažai (daugiausiai mieste pranešiojant).
Paprastai batų gerumas paaiškėja, kai viršini 20km per dieną su kuprine raižyta vietove...

Kolkas esu patenkintas, o ateityje bus matyt...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2017 Lap 30 08:20 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2016 Sau 23 12:46
Pranešimai: 55
tas ir idomu man , kaip pojuciai po 20km ir kelių dienų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2017 Lap 30 15:41 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nepasitaikė man dar su jais padoresnių žygelių. Pasitaikys - parašysiu, bet gali būti negreitai, nes darbar labai laiko nėra pramogaut. Nusimato Žygelis čia šioks toks, bet tik su 1 nakvyne ir vargu ar daug eisim, o paskui jaučiu kol galėsiu jau ir užsnigs... jei bus sniego, tai vėl kita avalynė... :lol:

Škias gali būti, kad iki pavasario nieko padoraus neparašysiu- bus matyt kokia bus žiema...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2018 Sau 22 21:45 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2013 Rgp 27 11:19
Pranešimai: 84
Tikrai zinau, kad forume yra zmoniu buvusiu kalnuose... Turiu klausima. Gavau pasiulyma pasijungt vasara I Kazbek Gruzijoje. Neturiu jokiu batu juos planuoju pirkti, o kita iranga gal ir nuomotis. Kiek skaitineju vieni sako ilipa su paprastais hiking batais plius katem kiti siulo imti alpinistinius batus... Ka patarsit kazkaip 300eu isleist brangoka ant rimtu batu. Mastau prasisukt su kazkuo panasiu i siuos: https://www.lukla.lt/vyriski-trekingo-b ... -gtx-pilka ar http://www.montismagia.lt/lt/sportui/92 ... evo-gtx/14

Ka patarsit parduotuvese kaip ir sako imanoma, bet geriau imti kazka tokio: https://www.lukla.lt/scarpa-mont-blanc- ... iski-batai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2018 Sau 23 01:31 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Siulyciau Nepal evo gtx, ar pns. Standartinis, nuvalkiotas pasirinkimas. Turesi ateities kelionem. Nepatiks parduosi, geri batai, greit kas nors paims.
Jei gaila evro tai tiks belekas kietu padu ir aukstesniu aulu, kad c1 kates laikytusi. Eiliniai "trekingo" batai uz koki simta su biski finigu.
O uz 300 nelabai ir ipirktum "rimtesniu". Tik vidutinius, kuriu nei parduosi, nei pats dziaugsiesi jais.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2018 Kov 12 11:19 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2017 Kov 21 17:06
Pranešimai: 41
Jei dar aktualu SportsDirecte yra Salomon Quest Prime (ar kazkas panasaus) ir Prime 4D


Prikabinti failai:
20180311_182830.jpg
20180311_182830.jpg [ 1.84 MiB | Peržiūrėta 6776 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2018 Kov 12 13:57 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Šitų visada ten buvo- tik dydžių neturėdavo.
Senas čia modelis. Seniai "Salomon quest 4d 2 gtx" egzistuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2018 Bir 26 13:59 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2016 Sau 23 12:46
Pranešimai: 55
Sveiki,
noriu paklausti , gal kas devite Meindl turistinius batus. Mane domina ju dydis centimetrais.Noriu pirkti internetu, bet dydziu lenteles randu dvi skirtingas.
Ju oficialiame tinklalapyje yra
https://www.meindl.de/service/sizes/?lang=en

ir sitas
http://www.hillanddaleoutdoors.co.uk/in ... eGuide.php
skiriais dydziai. Man reikia 300 mm, tai viename raso UK11.2, EU46.5 pagal kita 300mm UK10.5, EU45
Ten is kur perku neraso kiek cm.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Batai- kur?
StandartinėParašytas: 2021 Bal 12 15:42 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2021 Bal 12 15:28
Pranešimai: 4
Sveiki, nepavyko rasti, todėl norėčiau paklausti kolegų nuomonės apie vandens batus. Galvojų įsigyti juos iš iš čia https://www.skorpionas.lt/lt/katalogas/ ... ens-batai/ gal kam teko iš čia pirkti? Kokia būtų nuomonė? Gal kas turėtų patarimų renkantis tokius batus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007