bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 16:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgp 30 12:45 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Cituoti:
Viskas ten sugalvota žaliam 18-os sulaukusiam kaimietukui be patirties, kuris per durnas ką nors sugalvot pats.

kaip pirstu i aki. :lol: bet, kaip kazkas minejo: margarinas skanus, kol neparagauji sviesto.
kaip tycia, dabar vienam kolegai "plaunu smegenis'' ta linkme - bandau prisnekinti kad nuo kariniu kamufliaziniu smutkiu, pereitu link 5.11.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 02 22:15 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Geg 24 11:34
Pranešimai: 43
uzuojauta brand'u vergams...

_________________
Pize ne krize...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 03 07:38 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Prekės ženklas, tai kokybės garantija ir papildomas antkainis.
Lietuvos armijos ekipuotė, deja, naujausiomis technologijomis nežiba :cry:
Nors "5.11." man šypsenos irgi nekelia. Už santykinai didelę kainą gauni gana prastą daiktą (mano asmeninė nuomonė).
Tačiau tema ne apie tai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 03 07:57 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Kykas rašė:

Nors "5.11." man šypsenos irgi nekelia. Už santykinai didelę kainą gauni gana prastą daiktą (mano asmeninė nuomonė).

patark geresni analoga sios kainos ribose http://aic.lt/kelnae-s-5-11tactical-kod ... _3511.html
P.S. truputi sorry uz pievas. :oops:

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 03 09:50 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Atvirai pasakius- praktiškai bet kurios :mrgreen:
Blyn 100% medvilnė turizmui- ką jūs rūkot?


PS. atsiprašau už žinutės stilių, nenoriu, kad skambėtų grubiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 04 11:47 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
prie mano namu parduotuvej daznai toki pacaniuka matau. visad apsirenges pilna "specofke" dabartines lk. nusiskutes ir t.t. kazkokia berete greiciausiai is aic uzsimoves. tik juokas paima kai atidziau paziurejas pamatai, kad kazko truksta, ogi antsiuvus kazkur "paliko" :D matyt partizanas koks gyvena miskuose po zeme bunkeryje.

Siaip uz tas 511 kelnes kuriios kainuoja 325litai geresnes butu praktiskai visos kitos kelnes parduodamos, kad ir turguj, kuriu kaina gal ir 100lt nesiektu. nes jos butu beveik identiskos, nes 511 yra eilinis paprastas, eiliniu ir paprastu rubu gamintojas. pridedi "specialia" kilipute kokiam nesamoningam sudui prisiegt ir va jau military.
kiek as tuos 511 matavausi tai man nepatiko. kadangi man paciam laaabai patinka ir patogu yra millet produkcija, arcteryx (tikiuos ir lietuvoj kada atsiras arcteryxo dealeriu) tai 511 i vienus vartus deda patogumu, ilgaamziskumu, dizainu, medziagu kokybe, pasiuvimo kokybe, patogiu sukirpimu, judejimo laisve.

su patogiu rubu jautiesi lengvas, greitas, lankstus, energingas. o su paramilitaristiniu ar militaristiniu rubu jautiesi kaip svarcnegeris ilindes i sarvus. vietoj to kad perzengtum saka paprasciau buna ja kiaurai pereiti su visa inercija kaip tankui.

pats kokius 3 metus apsimetinejau kyborgu ir dabar juokinga buna kai sutinki toki. nes tokie kyborgai visa eisma stabdo. zygije letai juda, ilgai krapstosi savo smutkese toj 140l kuprinej, tai kokia pusle pasidaro ar dar kokiais cirkais uzsiimineja pvz bando peili galasti su akmeniu rastu miske o poto skolinasi is kitu, nes lasiniu atsipjaut nebegali su buka 4mm gelezte.

toliau kalbant apie lietaus apranga. jei neturi pinigu naudok lengvus, minkstus sintetinius rubus pvz flisus, kad ir is skuduryno (beje skuduryne kartais uz pora litu galima nusipirkti labai geru flisu, ju daznai buna, tereikia zinot ka rinktis). jie greitai suslaps bet greitai ir isdzius. budami slapi pakankamai gerai palaikys siluma.

jei tarkim esi slapias ir buna salta ir neturi sausu rubu. ant slapiu rubus vyniokis celofana, palapinsiauste ar dar kazka. pro celofana dregme niekur nedings, bet daugiau irgi neatsiras, ypac salto lietaus, silumos vejas neispus, uzsikoncervaves tose sultyse kurios tave sildys galesi buti nelabai patogiai bet siltai. statiskai rudeni per lietu keliauti yra pavojingiau nei ziema. dregmes faktorius daro didziule itaka kuno silumai ir jos atstatymui. gyvenime man buvo 2 situacijos, gal ir daugiau, kada buvau ant ribos, traukuliai, vizijos, netikri garsai... visi tie atvejai buvo esant slapiam ir vesiam orui

kojnes rekomenduoju vilnones. Kojos daznai buna slapios, beveik neisvengiamas dalykas. slapia vilna ipatingai gerai islaiko siluma. as asmeniskai ziema ne karta brides per upe, kai lauke -10 su batais ir vilnonem kojnem. 2-3 min ir kojom silta, sakyciau kartais net silciau slapiam nei sausam. gerai veikia ir visokiu sunu ar triusu kailio veltines kojnes.

vilna galima rinktis ir virustiniam rubam, pvz termo sluoksniui, kol judesi bus silta ir nejausi, kad esi slapias. bet jei su tais rubais miegosi bus ne kazka. nustojus judet kunas daug maziau sildys drabuzius ypac miegant ir tada jau bus salta, slapia ir nemalonu. labiau rekomenduociau ne aviu o merinosu vilna. ji daug brangesne, bet nesmirda. pvz jei zmogaus kojos visad dvokia stipriai. jam uzsidejus merinosu vilnos kojnes kvapo beveik nebebuna nors ir viskas baisiai suprakaitave. nezinau tiksliai del ko ir kodel, nesidomejau placiau, bet taip yra.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 04 12:30 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
Cituoti:
labiau rekomenduociau ne aviu o merinosu vilna. ji daug brangesne, bet nesmirda. pvz jei zmogaus kojos visad dvokia stipriai. jam uzsidejus merinosu vilnos kojnes kvapo beveik nebebuna nors ir viskas baisiai suprakaitave

tiesa. beje, jeigu ant etiketes parasyta, kad tokias kojines deveti, esant teperaturai iki 5'C - reikia laikytis nurodymu. pirma karta pagavojau, velniai nemate tu instrukciju. lengvu rudeniniu oriuku uzsivilkau kazkur 11'C - ko pasekoje kojos baisiai pradejo prakaituoti.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 04 14:26 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nežinau, kurią jums vietą ta vilna šildo- šlapia ji man nieko nešildo ;(
Tik sunki tampa ir nedžiūsta nei velnio. Bėda, kad kojinių šiltų be vilnos sunkoka rast nusipirkt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 04 14:48 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
http://pigu.lt/apatinis_trikotazas_vyra ... _kojines?f[4844][235109]=Heat_Holders
Šitos yra šiltos ir sintetinės, esu gavęs dovanų kažkurias - tikrai šiltos, tik aš storų su batais žygiuose nenaudoju bo batai "per maži" storai kojinei. Bet ėmiau jas į žieminius nakčiai miegmaišyje užsidėt - labai šilta buvo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apsauga nuo lietaus
StandartinėParašytas: 2014 Rgs 04 15:17 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
A tas tai aš turiu- batų aš tokių neturiu į kuriuos jas įkišt eitų :D

Žiemą miegmaišyje aš jas dėviu. Nu ir namie jei kojom mirtinai šalta pasidaro...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007