bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 19 15:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2011 Spa 12 22:49 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bir 15 11:48
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius
Kvieciu pasidalinti ka naudojat ar noretumet isigyti apsisaugoti nuo lietaus.
Siuo metu naudoju Husky Tech kvepavimas 8000, atsparumas 8000.
Kaip ir patenkintas, uztrauktukai pazastyse patinka. Fantastiskas kapisonas (gaubtuvas). Ir labai malonus vidus, o taip pat rieso apsaugos nuo vejo. Nelabai slamanti/cezanti. Dziaugiuosi antrus metus, kolkas neperlijo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios striukės
StandartinėParašytas: 2011 Spa 13 08:53 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
naudoju Reagatta. paprasta ir lengva striuke. prireikus ssusipakuoja i kisene - gaunasi savotiskas paketelis. pazastyse yra uztrauktukai - susilus tas pravercia.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios striukės
StandartinėParašytas: 2011 Spa 17 22:01 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 19 09:52
Pranešimai: 116
Erikas rašė:
naudoju Reagatta. paprasta ir lengva striuke. prireikus ssusipakuoja i kisene - gaunasi savotiskas paketelis. pazastyse yra uztrauktukai - susilus tas pravercia.


Fantastiskai susipakuoja... kiek suprantu cia tik neperpuciamas sluoksnis su membrana?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Neperšlampa neperpučiama kvėpuojanti striukė
StandartinėParašytas: 2013 Bal 29 13:23 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2013 Bal 29 12:39
Pranešimai: 2
Sveiki, rašau čia pirmą kartą, nors lankausi čia jau senai, tik niekad nepasivargindavau prisiregistruoti, paskaitinėjau kad kažkas lyg ir susijusio su mano tema buvo bandoma diskutuoti dar 2011-ais metais tačiau diskusija kažkaip nutrūko taigi bandau kurti naują įrašą, šį kartą gal kiek konkretesnį: kaip teigia pavadinimas, ieškau striukės kuri būtų neperšlampama, kvėpuojanti, tačiau neperpučiama.

Prasidėjo mano paieškos po to kai suplėšiau savo senukuose pirktą PVC kurioje jaučiausi kaip šiltnamyje šiltu oru ir kaip šaldytyve šaltu, tai iš dalies ir džiaugiuosi kad pagaliau atsirado proga, tai nusprendžiau nepagailėti pinigų ir nusipirkti gerą daiktą ilgam, kad tiktų tiek stovyklavimui, tiek kelionėms dviračiu ar baidare. Pirma stotelė buvo Armijai ir Civiliams, ten radau va tokią Magnum striukę: http://aic.lt/striukae-magnum-39-guy-39 ... _1159.html, paplepėję su pardavėju nusprendėm kad išgarinimo rodiklis visgi mažokas aktyviam sportui, pvz. kelionei dviračiu, ir man pačiam ji pasirodė per šilta, pardavėjas rekomendavo pabandyti sporto prekių parduotuvėse paieškoti taip sakant su aukštesniu išgarinimo rodikliu, taip atsidūriau Winner Sport parduotuvėje lur buvo palyginus nemažas pasirinkimas lengvų kvėpuojančių ir neperšlampamų striukyčių, deje visos labai lengvai perpučiamos, ir pakalbintos ten dirbančios mergaitės pareiškė kad nebūna stiukių neperpučiamų ir kvėpuojamų, kuo aš nepatikėjęs va dabar ieškau daugiau informacijos apie tai internete, gavau rekomendacijų kad Montis Magia parduotuvė turėtų turėti mane dominančių gaminių, pas Jus radau šiek tiek info apie Gore-Tex ir panašius audinius, ta2iau v4lgi tema nutilusi 2011-ais metais. Panaršęs po Montis Magia katalogą radau va tokią mane sudominusę striukę: http://www.montismagia.lt/sport/category/65/ (aš pakankamai aukštas, tai XXL dydis man kaip tik), kaip suprantu neperšlampa, kvėpuoja, o kaip dėl perpūtimo? Ar esatę girdėję apie Aquatex 10/10 audinį (aš kolkas nelabai gaudausi išvis juose)? Gal galite rekomenduoti kokių nors Lietuvoje (ar nebūtinai Lietuvoje) esančių parduotuvių? Gal galite duoti patarimų renkantis striukę, ar nukreipti kur tokios informacijos galėčiau rasti?

Iš anksto dėkoju už bet kokius atsiliepimus ir atsiprašau kad pakūriau naują temą, jeigu norite galite sujungti su kokia jau egzistuojančia tema.

P.S. pagooglinęs radau visą liniją tokių rūbų pas Columbia: http://www.columbia.com/mens/men,defaul ... &prefv1=21, atrodo viliojančiai.
Cituoti:
Sujungiau su nurodyta tema
Turistasas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2013 Bal 29 14:49 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Membranines striukes naudoju seniai - į kitokias net nežiūriu. Jei striukė yra neperšlampama, tai ji tikrai bus ir neperpučiama.
Visos mano naudotos membranos iš esmės veikė normaliai (nuo Gore-tex iki no-name). Visgi turizmui man labiausiai patiko Gore produkcija, tos kurios ne gumuotos, o su puoštu vidiniame paviršiuje (smulkūs kvadratukai matosi), tokia membrana labai tvirta ir atspari trinčiai - striukė gaunasi kaip šturmuotė, tad ją naudot bet kokiu oru galima. Turime su žmona striukių su labai panašiomis vizualiai(no-name) membranomis, jos veikia taip pat labai gerai.
Nuo vėjo labai gera Gore-tex Windstopper medžiaga, ji storesnė, šiltesnė, vidinis sluoksnis minkštas, maloniai nešiojasi ant "nuogo" kūno, kvėpuoja ji geriau, tačiau nuo stipraus lietaus ne taip gerai apsaugo, kažkiek įmirksta. Man ji patinka todėl, kad net ir ilgai ir intensyviai drožiant ji labai gerai atrodo - kaip nauja.
Gore-tex yra praktiškai kokybės ženklas iš savo medžiagų ji leidžia gamint tik patikimom firmom, tačiau gaila, bet produkcija dažnai labai brangi... Kita garsi membrana (neteko bandyt) yra eVent - teko girdėt,kad ji gerokai ir už Gore-tex geresnė...

Visos striukės siūlės turi būt klijuotos, užtrauktukai/kišenės uždengtos (ne atviri, nors ir vandeniui atsparūs užtrauktukai). Nei viena membrana nėra 100% kvėpuojanti(o dar kai šlapia) tad intensyviai judant labai praverčia atsegamos pažastys.
Iš esmės žiurėčiau į firmas gaminančias išskirtinai turistinį inventorių, vengčiau paramilitaristinių firmų (tokių kaip Magnum, Hi-tec, 5.11 tactical...)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2013 Geg 24 22:09 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Bir 29 00:02
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Nesenai "audimas" atsirado nauja striuke galvoju gal visai ir nieko :? http://www.e-audimas.lt/lt/vyrams/striu ... c-green-s/ kiek maciau kitose nuotraukuose tai gan kompaktiskai susipokuoja i specialu maiseli


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2013 Bir 11 21:22 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Geg 04 19:44
Pranešimai: 22
Naudoju Mammut Alverstone striukę su DryTech membrana, kurios atsparumas vandeniui yra 20 000 mm. Pažastyse yra užtrauktukai, kurie ypatingai naudingi esant labai šiltam orui.
Štai tokia:

Paveikslėlis

Antrajai pusei esame nupirkę North Face Venture striukytę. Visi tie patys pričindalai, tik kad "labiau perlyja"

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2013 Bir 12 23:13 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Turejau kokias tris tokias striukes ir galu gale likau labai nepatenkintas. Jos vistiek perslampa kai ilgiau buni ant lietaus tai reiskia naudos is ju nebent trumpam lietui. Jos dziuna nesamoningai ilgai, tos visos membranos stipriai mazina kvepavima. Jos kausto judesius. Dauguma sunkokos ziurint i svorio/silumos santyki. Sunku reguliuoti kuno temperatura, kad nesuprakaituoti.
Pliusai. Neperpucia vejas, neisgarina silumos. Kas saltu, dregnu oru aktualu. Pvz ziema, arba kalnuose, slidinejant.
Mano nuomone daiktas kaip ir vykes, bet visiskai nesurantu jo paskirties Lietuvos salygom. Lietuvos salygom manau idealiausia balionke is maximos uz lita. Nieko nesveria, vietos neuzima, daug panaudojimo budu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2013 Bir 13 19:16 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Gru 23 14:35
Pranešimai: 947
sakasvilis rašė:
Turejau kokias tris tokias striukes ir galu gale likau labai nepatenkintas. Jos vistiek perslampa kai ilgiau buni ant lietaus tai reiskia naudos is ju nebent trumpam lietui. Jos dziuna nesamoningai ilgai, tos visos membranos stipriai mazina kvepavima. Jos kausto judesius. Dauguma sunkokos ziurint i svorio/silumos santyki. Sunku reguliuoti kuno temperatura, kad nesuprakaituoti.
Pliusai. Neperpucia vejas, neisgarina silumos. Kas saltu, dregnu oru aktualu. Pvz ziema, arba kalnuose, slidinejant.
Mano nuomone daiktas kaip ir vykes, bet visiskai nesurantu jo paskirties Lietuvos salygom. Lietuvos salygom manau idealiausia balionke is maximos uz lita. Nieko nesveria, vietos neuzima, daug panaudojimo budu.


Aš turiu The North Face Evolution Triclimate Jacket. A nei kiek neperšlampa, turi užtrauktukus šonuose, galima reguliuoti temperatūrą, kad neperkaistum. Labai patogus kapišonas. Šaltu metų laiku į vidų galima įsegti flysą arba liemenę, kuri gali būti ir pūkinė.

P.S. Vertinti tokio tipo striukių, kurių paskirtis saugoti nuo vandens ir vėjo, o ne šildyti, šilumos ir svorio santykį, tai tas pats kas vertinti akinių svorio ir šilumos santykį.

_________________
Jei nežinau pačio atsakymo, tai žinau kur jį rasti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Neperšlampančios/kvėpuojančios striukės
StandartinėParašytas: 2013 Bir 14 12:34 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Geg 04 19:44
Pranešimai: 22
stafass rašė:
sakasvilis rašė:
Turejau kokias tris tokias striukes ir galu gale likau labai nepatenkintas. Jos vistiek perslampa kai ilgiau buni ant lietaus tai reiskia naudos is ju nebent trumpam lietui. Jos dziuna nesamoningai ilgai, tos visos membranos stipriai mazina kvepavima. Jos kausto judesius. Dauguma sunkokos ziurint i svorio/silumos santyki. Sunku reguliuoti kuno temperatura, kad nesuprakaituoti.
Pliusai. Neperpucia vejas, neisgarina silumos. Kas saltu, dregnu oru aktualu. Pvz ziema, arba kalnuose, slidinejant.
Mano nuomone daiktas kaip ir vykes, bet visiskai nesurantu jo paskirties Lietuvos salygom. Lietuvos salygom manau idealiausia balionke is maximos uz lita. Nieko nesveria, vietos neuzima, daug panaudojimo budu.


Aš turiu The North Face Evolution Triclimate Jacket. A nei kiek neperšlampa, turi užtrauktukus šonuose, galima reguliuoti temperatūrą, kad neperkaistum. Labai patogus kapišonas. Šaltu metų laiku į vidų galima įsegti flysą arba liemenę, kuri gali būti ir pūkinė.

P.S. Vertinti tokio tipo striukių, kurių paskirtis saugoti nuo vandens ir vėjo, o ne šildyti, šilumos ir svorio santykį, tai tas pats kas vertinti akinių svorio ir šilumos santykį.


Visiškai sutinku, juk šių striukių paskirtis nėra šildyti. O dėl perlijimo, nei viena iš mūsų turimų nebuvo peršlapus kiaurai. O dėl džiuvimo, tai išvis nėra kam ten džiūt, ji juk nesugeria to vandens.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007