bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 22:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 23 15:32 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2015 Lap 28 13:35
Pranešimai: 80
Kykas rašė:
Tas thermarest iš AIC užima labai daug vietos supakuotas.
Kolega sako, kad tūris jam dar svarbiau už svorį.
Tokiu atveju į jį žiūrėti išvis nusikaltimas.


Limpopo, kad jau turi būk geras- pasverk (seniai domėjausi, bet lyg virš kg.?). ir išmatuok supakuotą (ir storį prisipūtusio parašyk).

pulpfiction bus aiškiau suvokt su kuo turi reikalą.

Pas mane kuprines apacioj kabo nera skirtumo tas turis. Kai po Arkti nevaikstau, tai man tie 200g daugiau nezaidzia. Apskritai man juoka kelia tie nano technologiju kilimeliai ir palapines, kur jos Lietuvos salygom net gal ir siek tiek atsiauriau visiskai nieko nezaidzia.

EDIT: neturiu svarstykliu, bet pakilnojus atrodo, kad max 700g.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 09:35 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Žmogus rašo, kad jam tūris aktualiau nei svoris. Paprastai tai reiškia, kad keliauja dviračiu arba motociklu, ten po kuprine nepasikabinsi. Ir apskritai kabinimas aplink kuprinę man nelabai patinka, kliūva paskui miške už visko, bet gal skonio reiklas- aš vengiu.

Pats aš mėgstu "nanotechnologijas", nes tada gali sau leisti eiti su mažyte lengvute kuprinyte, o ten viskas ko reikia porai dienų. Bet tema ne apie tai.

Norint sužinoti svorį reikia sverti ;) Netikiu, kad ten 700g. Aš turiu kilimėlį, kuris dvigubai kompaktiškesnis ir sveria 800g. Negali būt, kad anas lengvesnis. Nujaučiu, kad svers kokia 1,2kg, bet labai tingiu į AIC su svarstyklėm važiuot tai neįrodinėsiu :D

Faktas tas, kad jei aktualu tūris jis visai netinkamas. Jei labai aktualu tūris, tai netinka joks išskyrus pripučiamus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 11:04 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2015 Bal 07 23:24
Pranešimai: 13
Ačiū už atsakymus. Dėl tūrio minėjau nes traukiniu + pėsčiom judu ir taip absurdiškai daug apsikrovęs (pripučiama valtim didelėj tašėj, didele kuprine). Šiandien reiktų nusipirkti jau kažką Kaune, tai siuntimas nelabai varijantas. Su miegu problemų neturiu, tai tas komfortas nelabai ir svarbus. Svarbu, kad nesušalt. Beje aktualu, jeigu kas turit ir savo nenaudojamą kilimėlį parduot jeigu Kaune


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 13:09 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Jei šiandien, tada bėda. Tada nežinau ką patart.
Kaune dabar asortimentas liūdnas (gal nežinau kažkur kažko).

PS>
Visai neturi kilimėlio ar tik ieškai geriau?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 13:48 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2015 Bal 07 23:24
Pranešimai: 13
Neturiu. Prieš pora savaičių palapinėj mažai miego teturėjau, ryt savaitgalinį tripą pradedu, tai galvoju, kad vis tik reikia ;D. Gal į Husky kilimėlius verta žiūrėt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 14:17 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2015 Lap 28 13:35
Pranešimai: 80
Kykas rašė:
Žmogus rašo, kad jam tūris aktualiau nei svoris. Paprastai tai reiškia, kad keliauja dviračiu arba motociklu, ten po kuprine nepasikabinsi. Ir apskritai kabinimas aplink kuprinę man nelabai patinka, kliūva paskui miške už visko, bet gal skonio reiklas- aš vengiu.

Pats aš mėgstu "nanotechnologijas", nes tada gali sau leisti eiti su mažyte lengvute kuprinyte, o ten viskas ko reikia porai dienų. Bet tema ne apie tai.

Norint sužinoti svorį reikia sverti ;) Netikiu, kad ten 700g. Aš turiu kilimėlį, kuris dvigubai kompaktiškesnis ir sveria 800g. Negali būt, kad anas lengvesnis. Nujaučiu, kad svers kokia 1,2kg, bet labai tingiu į AIC su svarstyklėm važiuot tai neįrodinėsiu :D

Faktas tas, kad jei aktualu tūris jis visai netinkamas. Jei labai aktualu tūris, tai netinka joks išskyrus pripučiamus.


Internete radau, kad 960 sveria.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 14:30 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
pulpfiction,

asmenine žinute gausi mano telefoną - paskambink po 17val.
Sutarsim ką nors kad be kilimėlio savaitgalį neliktum.
Paskui ramiai, be strioko išsirinksi ir nusipirksi.

Limpopo
Svert reikia ;) aš vieną pripučiamą kilimėlį nusipirkau- svorį gamintojas pamelavo tik 30% :evil:
Va toks buvo:
https://www.gearshop.co.nz/products/cam ... mat-orange

Tikslaus svorio nebepamenu- svert reik. Bet paklaida buvo apie 30 proc.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Geg 24 17:51 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Imkit tada termaresta ta geltona 2/3 ilgio kaip visi amerikonai daro ir bus ir kompaktiskas ir lengvas ir patogus ir siltas ir garantija.
va radau, neoair xlite

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Bir 05 11:29 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2017 Kov 21 17:06
Pranešimai: 41
Aš pridėsiu savo dvi kapeikas.
NeoAir Xlite turiu, antorji pusė Xlite moterišką (trumpesnis ir aukstesnis R). Vieną kartą sumaišėm ir miegojau ant trumpo (mano ūgis 186cm), tai ir įmanoma, jei domina. Nes už Atlanto ir tokia avantiūras daro, arba kaip Sakasvilis sako, ta išvis 2/3 (Small trubūt vadinasi).

Mano pastebėjimai dėl Xlite, kas svarsto tokį pasirinkimą:
Kraštai kilimėlio tikrai minkšti, t.y. lengva virsti, o tai aktualu jei meigi ant šono. Arba šalta, nes atsiremi į žemę. Realiai, kaip ir nemažai kitos turistinės įrangos, geriau išmokti miegoti ant nugaros :) (ir aš čia rimtai)
Nieko jis netraška, kaip rašo kitur, arba ne tiek, kad tia būtų svarbu.
Miegojau apie 0C, turbūt naktį dar ir žemiau buvo, nesušalau, tik pradžioj kol oras kilimėlyje sušilo buvo vėsu.
Ventilio dizainas atgyvenęs, bet galima jam pritaikyyti pumpas (pats naudoju Exped Schnozzel, nes nekenčiu pūsti burna)

Jei dabar rinkčiausi naują kilimuką, tai dar užmesčiau akį į Exped hyperLite (ar kažkoks panašus pavadinimas), nes jo dizainas su vertikaliom ertmėm, o Xlite horizontalios. Ankščiau naudojau kilimuką su horizontaliom ir miegojau stabiliau.

Apibendrinus Xlite (~130EUR) ir Xtherm serija neveltui išgirta visuose forumuose. Alternatyvos? Gal kažka iš kiniškų ar Robens Lukloje yra, jei norisi sutaupyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pripučiami kilimėliai
StandartinėParašytas: 2018 Bir 05 15:45 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Ventilo dizaina as keikiau kazkada. Bet jis patikimas ir paprastas. Kas svarbiausia suremontuojamas (pakeiciamas nauju) antarktidos salygom.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007