bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 11:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 14 10:33 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Šaltasis metų laikas išvis atskira istorija. Svarbu šilta ir sausa, o jau mantą kaip nors nusineši :)

Vienviečių palapinių iki 1.3-1.5 kg sočiai, net coleman (kelis modelius gali pasiūlyt rigel, falcon... , o tikrai yra firmų gaminančių ir dvivietes palapines telpančias į šiuos svorius. Tarkim štai dvivietė (beveik "freestanding") du prieangiai, svoris 1.17 kg., kaina 260 amerikės dolerų (nepigu, bet dar įperkama).
http://www.tarptent.com/double-rainbow.html#overview

Apskritai, tai man patinka bivako idėja ir manau, kad su laiku įsigysiu kokį nors. Už tokią kainą kaip Justas tai tikrai :)


Na man šiek tiek logiškai mastant iškyla toks nesupratimas - kaip į 1,17 kg įkomplektuoti pagalius, 2,2-2,4 m2 neperšlapamos dugno medžiagos, užtrauktukus, ir apie 3 m2 stogo medžiagos...? matosi, kad ten tokia plona medžiagėlė, kad net permatoma :), turbūt ir perpučiama ir vandens atsparumas ribotas ;)

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 14 11:13 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nu review apie jas yra sočiai- pasiskaityt galima... Lyg ir geri atsiliepimai..
Žmonės anas ir žiemą naudoja (neveltui prie sezonų rašo 3+).
Proto ribose jos pakankamai atsparios.

Kaip jie viską į tokį svorį sukiša- aš dievaži nežinau :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 22 11:49 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 19 09:52
Pranešimai: 116
nieko ypatingo toks svoris su tokia konfiguracija. Turiu Ferrino Lighttent 2, dvisluoksne palapine, 2 viete, 2 diuralio remai pilnas komplektas kuoliuku. Su repair kitu tesveria 1.8kg. Dar yra versija Lighttent 1 1.45kg. Taip, kad viskas imanoma:] O beto expedition.lt dabar 315Lt -33%;]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 22 19:16 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Edvinas rašė:
nieko ypatingo toks svoris su tokia konfiguracija. Turiu Ferrino Lighttent 2, dvisluoksne palapine, 2 viete, 2 diuralio remai pilnas komplektas kuoliuku. Su repair kitu tesveria 1.8kg. Dar yra versija Lighttent 1 1.45kg. Taip, kad viskas imanoma:] O beto expedition.lt dabar 315Lt -33%;]


na man tai ne labai - tuomet turėtų taupyt ant medžiagų dėt plonesnes bet pralaidesnes. Neatsparias ugniai ir pan?

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Spa 19 11:52 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgs 19 09:52
Pranešimai: 116
Justas rašė:
Edvinas rašė:
nieko ypatingo toks svoris su tokia konfiguracija. Turiu Ferrino Lighttent 2, dvisluoksne palapine, 2 viete, 2 diuralio remai pilnas komplektas kuoliuku. Su repair kitu tesveria 1.8kg. Dar yra versija Lighttent 1 1.45kg. Taip, kad viskas imanoma:] O beto expedition.lt dabar 315Lt -33%;]


na man tai ne labai - tuomet turėtų taupyt ant medžiagų dėt plonesnes bet pralaidesnes. Neatsparias ugniai ir pan?


Justai, gi buvai saskrydi ir matei mano palapine, tikrai ner ten nieko taupyta:]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Lap 09 17:21 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Edvinas rašė:
Justas rašė:
Edvinas rašė:
nieko ypatingo toks svoris su tokia konfiguracija. Turiu Ferrino Lighttent 2, dvisluoksne palapine, 2 viete, 2 diuralio remai pilnas komplektas kuoliuku. Su repair kitu tesveria 1.8kg. Dar yra versija Lighttent 1 1.45kg. Taip, kad viskas imanoma:] O beto expedition.lt dabar 315Lt -33%;]


na man tai ne labai - tuomet turėtų taupyt ant medžiagų dėt plonesnes bet pralaidesnes. Neatsparias ugniai ir pan?


Justai, gi buvai saskrydi ir matei mano palapine, tikrai ner ten nieko taupyta:]


Taip supratau dabar esmę :)

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2013 Vas 07 00:17 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Gru 10 14:40
Pranešimai: 40
Sveiki.Ieškau bivako gal patartumėt koki rinktis, kolkas esu nusižiurėjas siuos tris http://militarymart.co.uk/index.php?_a= ... uct_id=863 http://www.ebay.com/itm/Gore-Tex-WOODLA ... 3cca9ffd56 http://aic.lt/apvalkalas-miegmaia-iui-s ... _2753.html .Padėkit išsirinkt :think: :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2013 Vas 07 09:29 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Nu 245 Lt bent jau mano nuomone už maišą yra gerokai daugoka. Ieškočiau kažką iš armijos išpardavimų pvz. http://www.britishmilitarysurplus.co.uk ... cr100.html http://www.britishmilitarysurplus.co.uk ... cr198.html

P.S. Pats maišuose nemiegu, tad tik teorinis patarimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2013 Vas 07 10:50 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2012 Gru 10 14:40
Pranešimai: 40
Tai taip daugoka, bet norisi kad medžiaga butu kvepuojanti ir nepralaidi vandeniui :ugeek:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2013 Vas 07 11:04 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
regis23
Aš miegu maišuose :D
Paprastas atsakymas, kurį iš parodytų rinktis.
Nei vieno :mrgreen:

Nėra užtrauktukų- įdėt kilimėlį, miegmaišį jau hemarojus.
Pačiam įlyst dar blogiau, o jeigu žiemą tai jau ir išvis lankstus turi būt.
Neturi tinklelio nuo vabzdžių.

Yra du logiški varinatai ant Lietuvos žemės.

Pirmasis tai Lietuvos armijos bivis, kuris sveria maždaug 700g. ir yra iš kvėpuojančio audinio-kainuoja 40-80lt. maždaug. Ir ieškoti jo reikia airsofgun.lt arba kariai.lt tinklapiuose ;) Tai tas pats "lavonmaišis" be užtrauktuko ir tinklelio, be to ir sunkus, bet užtat bus naujas ir pigiai... Pasibandymai tiks.

Antras variantas, tai savos gamybos ( DIY; MYOG) bivis iš TYVEK soft (yra senukuose metrais pirkt) Kvadratinis metras sveria 60g. ir kainuoja apie 3,8lt. Jei tarkim pirksi 5 bėginius metrus, tai bus 7,5 kvadrato ir kainuos apie 30lt. Jis kvėpuojantis ir pakankamai atsparus vandeniui, bei mechaniniam poveikiui (žarijos nuo laužo momentaliai pradegina skylutes- reik saugot nuo ugnies). Pasidarai kaip nori ir su kuo nori. (elementarų be visokių mandrybių pasigaminti užtrunki apie 30min.) Aš tiesiog klijuoju dvipuse lipnia juosta skirta kilimams klijuot (senukuos prie kilimų rasi, bet brangoka ana), kiti siuva (siuvant yra niuansų). Ai dar tyveką suglamžyt labai reikia, kai jau gaminį baigi, nes kitaip traška, o kai suglamžai gaunasi kaip medžiaga. Jei nori galima pasigaminti kapišono užtraukimą su gumute, įsiklijuoti tinkliuką (tik rasti jo problematiška), Dar labai gerai yra klijuojama velkro juosta (lipukai "čik čik" jų yra pirkti siuvimo priedų parduotuvėse), įklijuoji bivio šone ir būna patogu įlipti išlipti ;)
Gatvas daiktas nesicackinant su dizainu sveria apie 200-250g. Pasicackinus galima mažiau padaryt.

Kitokių variantų aš nesvarstyčiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007