bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 17:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 07:32 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Dėl slaptumo, tai turbūt nieko geriau ir nesugalvosi kaip "bivi bag", jei nelyja, tai ir tentas nereikalingas...
Nugriūsi kur į žoles ir tiek žinių- už kelių metrų praeis ir nepamatys. Tiek kad aš net savęs nesugebu įtikint, jog toks daiktas man reikalingas. Vis galvoju, galvoju...
Va net jau ir Lietuvoj galima kažką įsigyti http://www.expedition.lt/miegmaisiu_priedai?pid=2491
Tik kažkokį tinkliuką veido srityje vistiek reikėtų prikonstruoti, o tai man nelabai patinka uodai ir erkės...

Kitas dalykas apie kurį gal verta pagalvot, tai kariuomenės miegojimo sistema. Laisvai pirkti nėra, bet karts nuo karto pasitaiko skelbimuose naujų komplektų... Prašo paprastai apie 200 pinigų. Teoriškai galima naudoti ištisus metus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 10:04 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Dėl slaptumo, tai turbūt nieko geriau ir nesugalvosi kaip "bivi bag", jei nelyja, tai ir tentas nereikalingas...
Nugriūsi kur į žoles ir tiek žinių- už kelių metrų praeis ir nepamatys. Tiek kad aš net savęs nesugebu įtikint, jog toks daiktas man reikalingas. Vis galvoju, galvoju...
Va net jau ir Lietuvoj galima kažką įsigyti http://www.expedition.lt/miegmaisiu_priedai?pid=2491
Tik kažkokį tinkliuką veido srityje vistiek reikėtų prikonstruoti, o tai man nelabai patinka uodai ir erkės...

Kitas dalykas apie kurį gal verta pagalvot, tai kariuomenės miegojimo sistema. Laisvai pirkti nėra, bet karts nuo karto pasitaiko skelbimuose naujų komplektų... Prašo paprastai apie 200 pinigų. Teoriškai galima naudoti ištisus metus...


Nereikia tiek daug mokėti už bivakus, kadangi pats neseniai įsigijau iš militarymart.co.uk štai tokį bivaką pagal kainą labai patrauklus aišku senas daiktas bet geram stovyje, be to turi ir dar TEX membraną ;)
Šito maišo dar neišbandžiau, neturėjau progos. Bet būtinai artimiausiu metu išbandysiu. Žinoma jei pavyks :).
O jei kelia įtarimą, pas juos yra didesnis pasirinkimas ir šiuolaikinių produktų.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 11:33 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Kiek sveria jei ne paslaptis? O tai tinklapyje nematau :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 11:47 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Kykas rašė:
Kiek sveria jei ne paslaptis? O tai tinklapyje nematau :(


Ką tik pasvėriau - 674 gramai.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 12:06 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Sunkokas blemba :?
Nebedaug ir iki vienvietės palapinukės betrūksta...
Jei į komplektą neštis ir tentą gausis tas pats...
O tokia graži kaina :)

Kai išbandysi parašyk atsiliepimus apie konkretų daiktą ir apskritai įspūdžius apie bivi naudojimą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 13:35 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgp 21 20:32
Pranešimai: 50
čia apie kokią vienvietę palapinę kalbi, kuri svertų 700g?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 14:47 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Nekalbu apie palapinę kuri sverų 700g. Per brangios jos man. Nors pinigų netaupant. tai pasirinkimas nemažas. :)

Apsoliutus lyderis (bent jau dvisluoksnių palapinių pasaulyje) būtų terra-nova "laser ultra 1" 581g. (ir tai maximalus svoris, deja, kaina 650 svarų :) ).
O palapinių iki 1kg nors vežimu vežk ir už visai preinamas kainas.

Grįžtant prie bivakų, tai beveik 700 gramų man atrodo jau daugoka, kita vertus bivakui būtinas kvėpuojantis audinys, kitaip bus daug bėdos su kondensatu... O membraniniai audiniai arba sunkūs arba nepatvarūs arba brangūs (jei lengvi ir patvarūs)...

Man įdomūs būtų lengvesini biviai... Bet brangūs rupūgos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 16:10 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Rgp 21 20:32
Pranešimai: 50
čia aišku nelabai į temą, bet tikrai įdomu, kokios tos vienvietės palapinės su 1kg svoriu ir nekosmine kaina. ar nebus tas pats bivakas, tik su įtaisytu lanku?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 17:22 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Na mano nuomone tai nėra labai sunkus dalykas ypač rudeniop ar žiema, prie 2kg miegmaišio pridėti tuos šešis šimtus gramų.. :)
Be to nelabai mačiau vienviečių palapinių sveriančių mažiau 1,3-1,5 kg. O kiek teko matyti bivakų (bivi) visi jie apie šeši šimtai gramų. Šie maišai iš esmės neperšlampami, gal būt ne 2000 ir ne 1000 mm, bet teigiama, kad neperšlapami. Taip, kad suderinus su palapinsiauste (ponču) galima pasidaryt tikrai lengvą ir užtikrintą "stealth" (nepastebimą, slaptą) miego sistemą.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bivakai (bivi bags)
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 13 23:23 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Šaltasis metų laikas išvis atskira istorija. Svarbu šilta ir sausa, o jau mantą kaip nors nusineši :)

Vienviečių palapinių iki 1.3-1.5 kg sočiai, net coleman (kelis modelius gali pasiūlyt rigel, falcon... , o tikrai yra firmų gaminančių ir dvivietes palapines telpančias į šiuos svorius. Tarkim štai dvivietė (beveik "freestanding") du prieangiai, svoris 1.17 kg., kaina 260 amerikės dolerų (nepigu, bet dar įperkama).
http://www.tarptent.com/double-rainbow.html#overview

Apskritai, tai man patinka bivako idėja ir manau, kad su laiku įsigysiu kokį nors. Už tokią kainą kaip Justas tai tikrai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007