bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 18:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: HELSPORT Varanger 4-6 Palapinė
StandartinėParašytas: 2023 Spa 13 00:53 
Atsijungęs
Šviežias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2023 Vas 04 22:17
Pranešimai: 4
Miestas: Vilnius
Sveiki,

Visada svajojau apie buržuiką palapinėje, sakiau, kad šiais metais naujus metus sutiksiu kitaip.


Mąstau įsigyti palapinę Varanger 4-6, palapinė susidaro iš kelių dalių. A)Išorinis užvalkalas, B)Vidinis užvalkalas, C)Apačia kuri montuojasi tarp uzvalkalų-ant žemės ir D)buržuika.

A)Galimi išorinės palapinės variantai:
1.https://www.helsport.com/en/tents-and-s ... ncl.-pole/
2.https://www.helsport.com/en/tents-and-s ... =334-043-V

Antras variantas skiriasi tuom, jog yra priemenė ir šaltu laikotarpu yra šioks toks temperatūrų sulaikymas. Kadangi kaina skiriasi tik 200€ greičiausiai imsiu 1-ąjĵ variantą.

B+C)Variantas https://www.helsport.com/en/tents-and-s ... =334-025-V

D) https://www.helsport.com/en/tents-and-s ... =868-210-V

Mano nuomone minusai:
Kaina. Brangu. Beveik 2000eur komplektas su atvežimu į Lietuvą iš Norvegijos.
Transportavimas,sandeliavimas, keturios tašės0.5x0.5x0.2m
Kyla asmeninių klausimų dėl palapinės dydžio, plotis 4.00m x 2.55, atrodo daug bet palapinės forma yra keistoka, planuojama žiemas leisti šeima su vaiku ir šuniu.
Buržuika.650eur... ar nebūtų galima LT iš metalistų užsisakyti panašų variantą?

Pliusai:
Kokybė. Visiškas topų topas. Apgalvota į naudą kiekviena detalė naudotojui.
Sugedus detalėms, galima lengvai surasti ir nusipirkti dalį iš gamintojo.
Lengvai sustatoma,ir išrenkama.


Pasidalinkit nuomonėm ką galvojate apie tokį mano sprendimą, taip pat laukiu ir patirčių /rekomendacijų š tokių palapinių savininkų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: HELSPORT Varanger 4-6 Palapinė
StandartinėParašytas: 2023 Spa 17 11:22 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Labas,
labai specifinė įranga, aš tiesa pasakius, nesuprantu kam ji reikalinga, bet žmonės naudoja, tai gal kur nors reikalinga.
Vietos, turint galvoj kiek ji sveria, ten nieko nėra visiškai (nebent mėgėjas šliaužiot).
Kuoliukų ištampymui reikia miliono, o juos susmeigt į peršalusią žemę irgi šiaip sau užsiėmimas...

Buržuikė miegojimo patalpoje yra rizikos faktorius, o kai yra vaikų ir šuo tai ir visai... Daiktas karštas- kas nors kaip nors būtinai nusidegins.
Su buržuike reik mokėt elgtis smalkės (CO arba anglies monoksidas) dalykas mirtinas.
Tokių buržuikių kaminai labai mėgsta priaugti suodžių, taip pat reikia užtikrinti šviežio oro patekimą ir t.t ir pan...
Dega ji trumpai ir pastoviai reiks keltis įmesti malkų. Vienam palapinės kampe bus karšta, o kitam šalta.


Ant kupros tokios nepasinešiosi, statysi tu ją ten kur su mašina privažiuoji ar kur ant rogių ją atsitempt gali.

Aš sakyčiau taip, jei dviem suaugusiem, tada galima imt, tiesiog dėl smagumo- rogėmis kur nors nusitempi, visą dieną statai ten ją, malkas ruošiesi, pora naktų pernakvoji ir grįžti.
Šeimos poreikiams... bala žino...

Dabar aš sau tokios nepirkčiau, gal kada ateityje galvosiu kitaip.

Šiuo metu sūnus dar tik 2,5 metų, tai jei reiktų žiemą miške su juo būti aš pirkčiau palapinę skirtą žvejybai ant ledo (jos būna keliasluoksnės, būna ir su pašiltintu dugnu) ir mobilų dyzelinį oro šildytuvą, kurį padėčiau lauke už šakų ir sniego sienos (kad mažiau būt triukšmo) o šiltą orą į palapinę atvesčiau izoliuota žarna. Rezultate būtų daugiau vietos, komfortiškesnė stabili temperatūra (ramiai galima ir trumpom rankovėm būti), jokios galimybės nusideginti, užsidegti ar nusinuodyti smalkėmis. Taip- šildytuvas birbia ir romantikos neprideda, bet užtat visi sveiki gyvi ir visiems šilta, be to viduj galima vaikščioti statiems ir lovas su stalais susidėt (jei poreikis yra) jei nori, galima ir ant ledo pasistatyt ir pro eketes grindyse žvejot.

Klausei nuomonės, va tau nuomonė ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007