bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Bal 25 02:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 270 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 27 14:00 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
As tai labai rimtai mastau apie pukine kaldra ir padevuskes arba dvi. Ir pasidaryti miegmaisi -30/-40 komforto.
Imi atomine kaldra, stora stora. Susiuvi maisa kaip topquilta darant, kur skyle tam gale isiuvi guma perimetru, kad aptrauktu aplink pecius Galima dar lengva sintetine medziaga apsiuti del sustrumo ir siaip koks nailonas maziau purva renka. Lendi su striuke uzsimoves kapisona. Pasaka. Isbandziau sia ziema su topquiltu sitaip.
Patogumas nerealus, tame maise vartykis kaip nori, striuke su kapisonu nesivarto ir visad turi skyle pro kur kvepuot.

Daiktas gaunasi 3-4 pigesnis nei sustras pukinis miegmaisis. Zymiai patogiau nei miegmaisyje.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 27 17:37 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
dainiusa rašė:
sveiki,noriu patarimo.
ziurineju miegmaisi vaikams. ugis 1.60 cm. kokio dydzio miegmaisi jam pirkti.ziureti is vaikisku nelaibai norisi.metai vieni, kiti ir ugis bus dydesns.ar komfortiskai miegotu 195cm ilgio miegmaisyje.komforto temperatura +- 5.

Kad iš vaikiškų(junior visokių) nelabai ir eina paprastai jie būna 150-155cm; Taigi paulis teisus: 180-185cm bus geras ir dar ilgam užtekt gali...
Kažkur mačiau "prasiilginantį" vaikišką miegmaišį, tik ilgių neatsimenu, jei rasiu įmesiu. Bet vis tiek manau 160cm ūgio vaikui jau 180-185cm pats tas bus be jokių žaidimų...
Komforto temperatūra imčiau apie 0 (kelis laipsnius net minuso) - žymiai universalesnis trijų sezonų miegmaišis... šaltesnėm pavasario/rudens naktim žymiai didesnis komfortas, o kai jau karšta, tai ir tas miegmaišis tik simbolinis...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 00:09 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas

Užsiregistravo: 2014 Lap 12 15:21
Pranešimai: 42
Tikrai geras, naudojam ir džiaugiamės: http://aic.lt/Stovyklavimas/Miegmaisiai ... c-12C.html
P.S. Bet jei vaikas jau 1,6 m tai jau reikia žiūrėti suaugusiam skirta miegmaišį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 09:31 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
Jei ūgis 160cm, tai vienareikšmiškai normalus miegmaišis ir ne joks kitoks!

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 09:35 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2016 Sau 23 12:46
Pranešimai: 55
Justas rašė:
Jei ūgis 160cm, tai vienareikšmiškai normalus miegmaišis ir ne joks kitoks!


taip ir as manau. juk ne vieniems metams perku.juk tarnaus tas miegmaisis dar kad ir 5 metus. apsistosiu ties 190 ilgio.dekui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 09:40 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
dainiusa rašė:
Justas rašė:
Jei ūgis 160cm, tai vienareikšmiškai normalus miegmaišis ir ne joks kitoks!


taip ir as manau. juk ne vieniems metams perku.juk tarnaus tas miegmaisis dar kad ir 5 metus. apsistosiu ties 190 ilgio.dekui.


Tarp kitko jei berniukas 13-14 metų tai per vieną vasarą bus paūgėjimas po ~10 cm, tai manau imt miegmaišį kaip sau bus tikrai racionaliausias sprendimas.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Sau 28 10:10 
Atsijungęs
Buškrafteris

Užsiregistravo: 2016 Sau 23 12:46
Pranešimai: 55
Justas rašė:
dainiusa rašė:
Justas rašė:
Jei ūgis 160cm, tai vienareikšmiškai normalus miegmaišis ir ne joks kitoks!


taip ir as manau. juk ne vieniems metams perku.juk tarnaus tas miegmaisis dar kad ir 5 metus. apsistosiu ties 190 ilgio.dekui.


Tarp kitko jei berniukas 13-14 metų tai per vieną vasarą bus paūgėjimas po ~10 cm, tai manau imt miegmaišį kaip sau bus tikrai racionaliausias sprendimas.


kaip pirstu i aki :).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Vas 09 17:47 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014 Vas 09 23:39
Pranešimai: 256
Miestas: Vilnius
Parekomenduokit miegmaisi, draugas cia uzsiprase

1) iki 100 eur
2) triju sezonu, kad jau ir prie 0 laipsniu but galima miegot.
3) ne baisiai sunkus, 1.3-1.55 Kg.
4) Ugis ~196, tai reiktu ilgesnio
5) but neblogai Lietuvoj nusipirkt galimybe.

Tik, kad as apart mammut nordic emt 3 season 195 (http://www.ultragear.lt/turizmo-reikmen ... season-195 mano manymu senas modelis ir bus kur uzsigulejes lentynoj, loftas bus suvarytas jau)
ir Pinguin Topas (pats naudoju ir dziaugiuos) daugiau nieko nezinau.

https://www.outdoortrends.de/schlafsaec ... fsack.html
P.s. ka apie toki galvojat?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Vas 09 18:37 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Sakasvilis ilgas, tegul ans ir galvoja. Aš į ilgį dėmesio nekreipiu.
Su deuteriu prie +8/+10 bus normaliai - firma gera gal nemeluos labai.
Matai miegmaišiai tai toks dalykas. Kiek moki tiek gauni...
Kitas reikalas, kad žmonės labai skirtingi.
Sakasviliui karšta, o aš su tuo pačiu miegmaišiu jaučiu mirčiau nuo šalčio.
Kartais aš prie pliuso su anapurna sušąlu...
Aš paprastai imu moterišką komfortą ir pliusuoju penkis laipsnius. Va tada man normaliai.
(takim jei vyriškas komfortas 0 C/ moteriškas +5C/ man bus normaliai prie +10.

Pernai aš va tokį nusipirkau pliusinėms temperatūroms (taip iki +5 planavau ir labai extra atveju apie 0 , bet labai extra, nes tokiom temperatūrom aš jau anapurną imu)
http://www.force-ten.co.uk/gb/trekking- ... roSYfmLTIU praktiškai šiek tiek pamandytas "vango"
Ką aš žinau normaliai toks ir tą poliarinę laplandiją su juo atžygiavau praktiškai žiemos sąlygom, bet vėl gi apsiklojęs ir tyveku ir šiukšlių maišais ir atliekamais rūbais ir palapinė mano dvisluoksnė, bet labai mažo tūrio buvo... Nu ir valgiau aš tada už du.

Kai ieškojau už panašią kainą tai pagal svorį/parametrus/kainą nieko geresnio neradau, nors man gal aplink klubus kiek per vėsus jis.
Bet tai jau prieš metus buvo... Kas dabar miegmaišių rinkoj geresnio nežinau.

PS pažiūrėjau, kad: "Max User Height 190cm" netinka tada.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tinkamiausias miegmaišis
StandartinėParašytas: 2016 Vas 09 19:24 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Kas del temperaturu tai...
Zinau ne viena atveji pvz maisas -20 kitas maisas irgi -20.
Viename -20 normaliai su termuske, kitame -20 normaliai su visais rubais ir pukinem striukem...
Vel poto priklauso ka apsirenges, vieni vertina, kad miegi su termuske, kiti, kad su visais drabuziais. Tas en standartas yra kosmosas ir as nesuprantu kame ten standartas...
Miegmaisio siluma vertinu tik pagal uzpildo tipa/rusi ir svoi

Pvz jei ziurint pukus mazdaug 700cuino. Miegmaisiui, sakyciau ju turi buti mazdaug 400-600 gramu. Iskaitant, kad pukai ilgainiui praras efektyvuma, jau po kokiu 15-20 nakvyniu tikrai nebebus kaip naujas. Man pvz nebuna labai salta. Vidutiniam zmogui rekomenduociau apie 600, gal 700 uzpildo.
Ziurint ka siulo cumulus, tai panasiai ir gaunasi. http://sleepingbags-cumulus.eu/uk/categ ... eping-bags

Trim sezonam nieku gyvu nesirinkciau miegmaiso. As isbandes savo topquilta iki -10. Su gumytem prisitrauki medziagas aplink kakla, ang galvos striukes kapisonas ar bufas ar kepure ar belekas. Nei ten saltis eina pro tarpus nei ka. Super viskas.

Topquiltas ziauriai gerai, nes gali vartytis jame, sukiotis kaip patinka - PATOGU, jokiu uztrauktuku, ceremoniju. Niekad ausis ar sprandas neatsiduria ten, pro kur reikia kvepuoti... Nori myzt, atsikeli ir iseini, neijieskai uztrauktu. Karsta, nusikloji, salta uzsikloji. Nu super tiesiog.

Isvis as galvoju reikia miegmaisius keisti i kaldra. Tiesiog as isbandes topquilta, nebesuprantu kokie zmones turi buti kvaili (va kykai, kaip mandagiai ismokau), kad lystu ir pirktu tuos nepatogius miegmaisius, kuriuose miegot vargas . Miegmaisis tai tik tada kai buna tikrai salta. Tarkim jau virs -10. Kada tikrai reikia sandariai uzsidaryti tame skudurelyje.

Nu bet tarkim, jus nebande ir galvojat, kad as cia kliedziu. Tai tada tikrai nesiulau pirkti miegmaisio iki 100eur. Perki iki 30 eur beleka arba normalu. Nes iki 100 gali gauti tik vidutini daikta. Veliau uzsimanysi gero betkuriuo atveju. Tai jei imanoma sakau, daikta reikia pirkti is karto normalu. Pvz kaip as nusipirkau xtherm ir galiu skersa deliuot kur patinka, rami galva :D

Siulau taip, pirkt pukine kaldra is padevuskes. Svers koki 1.2-1.6. Ir tikrai bus silta. Ir PATOGU.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 270 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007