bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 28 14:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 398 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 09 20:25 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Ok, galim kada padiskutuot kokiam zygelije. Prisijunk. Kolkas pasakysiu tiek.
VE25 su aksesoriais 5kg
Su snow pegais 6kg
Suslapus 8kg.
Palapine is bedos yra dviviete. Ir statosi atskirai.
Deka kvailu sprendimu tai nera, nei ziemine, nei vasarine palapine, o kazkoks universalas neatliekantis nei vienos funckijos pilnavertiskai. TNF puikiai suka reklama ant jos jau kokius 20 metu, o nubai ant jos gerai pasirauna.

Zmones ir fiat panda perka ar kokia ten tata nano, o kokioj indijoj netgi labai gausiai, nereiskia, kad jie geri vairuotojai.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 09 23:22 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016 Rgs 23 10:38
Pranešimai: 52
sakasvilis rašė:
Ok, galim kada padiskutuot kokiam zygelije. Prisijunk. Kolkas pasakysiu tiek.
VE25 su aksesoriais 5kg
Su snow pegais 6kg
Suslapus 8kg.
Palapine is bedos yra dviviete. Ir statosi atskirai.
Deka kvailu sprendimu tai nera, nei ziemine, nei vasarine palapine, o kazkoks universalas neatliekantis nei vienos funckijos pilnavertiskai. TNF puikiai suka reklama ant jos jau kokius 20 metu, o nubai ant jos gerai pasirauna.

Zmones ir fiat panda perka ar kokia ten tata nano, o kokioj indijoj netgi labai gausiai, nereiskia, kad jie geri vairuotojai.

Beviltiška šnekėti su žmogumi kuris nei čiupinėjo nei žino. Svoriai irgi iš po naujųjų turbūt neišsigaravo..

Jei jei lygini su H tai bent į vienodą kalibrą žiūrek Saivo: 5,3kg žemesnė, vietos mažiau, surinkimas sudėtingesnis ir kaina daugiau nei 2x didesnė. Tai nežinau ką mes lyginam ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 08:43 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 07 12:49
Pranešimai: 1895
Miestas: Kaunas
Lyginat 2 prekės ženklus, kas jau iš principo dalykas gana nedėkingas. Viens turi 1 gamintojo- kits kito... (nu ar bent turėjo).
Aš kaip neutralus galiu pasakyt, kad ir vieno ir kito gamintojo palapinės bezbožnai brangios ir 95 proc. laiko nereiklalingos :D

Man visai patinka tokia palapinė, kaip Hillberg Unna, tik svoris nelabai patinka, o kaina visai nepatinka :D Pats palapinės dizainas mano supratimu kone idealus- sugrudai 2 lankus ir labanakt. Vat aš tokio daikto noriu, tik kad svertų kokius 2 kart mažiau ir kainuotų kokius 3 kart mažiau :D

Laikas į žygelį man, o tai nesąmones rašinėju... :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 11:39 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
TOTAL WEIGHT:
11 lbs 12 oz (5.32 kg)
31cm snow pegai po 60g x 14 = 840g.
Maiselis pegam 20g
5320+840+20= 6180 + vanduo

kalibras taikos ne i saivo, o tara. tara 4.3 pilnai supakuota. ir dar prienagi turi antra kaip priklauso kupolui. TNF ant 9 viduj platesne. TNF viduje sesiakampio formos ir ale triviete, nu as sito bairio uz piniga nepriimu, ve 25 yra dviviet maximum. tu ja naudoji kai buna labai salta. miegmasis tuscias be zmogaus buna tokio pat dydzio kaip zmogus, o palapinei dar sedi su puchavyku, ten ir dviviete is bedos. as 195cm, sitam reikalui reikalui naudoju nammatj 2, man vienam ten vietos tiek, kad nesupykciau jei butu dar daugiau.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 13:35 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016 Rgs 23 10:38
Pranešimai: 52
Snow pegai priklauso kokie, 24cm po 21g. visokiausiu svorių ir dydžiu pilna. Galima stipriai taupyti svoriu.

Tarra 2 person. Pigiausiai radau 1279 Eur. Dabar matmenys: Aukštis Tarra/VE25 - 105cm / 123cm kas man asmeniškai yra labai svarbu, nekenčiu kai lietus lyja ir palapinėje turi susilenkęs krapštytis nes į stogą galvą daužai, nekalbu jei dar žibintas kabo... Plotis 126cm / 151cm neskaitant laisvų trikampių, kuriuose telpa dviejų žmonių daigtai. Ilgis 210cm / 218cm nelabai aktualu nes ir į 210 laisvai tilpčiau. Vidaus plotas 2,8m2 / 4,5m2. Prieangis vienoje pusėje identiškas su Tarra, kitoje mažesnis VE25, bet aš naudoju daiktams didesnį, o išėjimui tą mažesnį, nes per jį išlysti labai lengva. Čia nelyginamos palapinės, nes matmenys skiriasi akivaizdžiai ir ne ant 2/5cm.

Saivo 3 person. Aukštis 115/123 vėl 8cm VE25 naudai, Plotis 160/151 taip Saivo turi pranašuma iš pločio 9cm kuris kažkiek jausis, Ilgis 230/218 skirtumas 12cm tik nežinau kam tai. Vidaus plotas 3,7m2/4,5m2 skaičiuok kaip nori, bet viduje VE25 erdviau, komfortiškiau. Svoriai vienodi, kuoliukų skaičius VE25 naudai. Tai klausimas kas greičiau pastatys Saivo ar VE25, nepamirškim kainos, pigiausiai radau 1499 Eur. TNF VE25 pirkau Amazon UK, viso gavosi: £493.94 / 550 Eur su siuntimu. Tai kaip tu Sakasvili manai, verta mokėti vos ne 3x daugiau už Saivo ir 2,3x už Tarra kuri tikrai yra vos dvivietė, nes visais atvėjais mažesnė už VE25.. Nepamirškim, kad norint komfortiškai miegoti palapinėje reikia visada +1 nei žmonių, taigi VE25 yra net labai erdvi dvivietė palapinė, o bendras vidaus plotas didesnis už dauguma triviečių. Keliauti 2 suaugę erdvės bus sočiai, +1 vaikas bus normalu, vietos užteks, 3 suaugę miegosit kaip paveiksliukuose. O jeigu chillint su draugais per lietų, tai minimum 4 žmonės viduje galės žaisiti visus stalo žaidimus, realiai dvi poros su vaikais telpa pilnai...

Realus lyginimas yra Saivos ir VE25, bet tokiu kainos skirtumu, nusipirksi ne tik VE25, bet ir Thermaresto best padą ir kokį tik norėsi miegmaišį ir dar liks ant vištienos ;)
Jeigu Saivo kainuotų ~700e gal ir įdomu būtų palyginti kartu ir sumokėti premium ~150e už kokybę jeigu ji jaučiama.

P.S sutinku su Kyku, norėčiau simple palapkės. Bet visur problema mano norams yra aukštis, kaip tik trivietės taip ir žemos, 4 sezonų, ekspedicinės didesnės... MSR Access 3 labai įdomi, bet vėl gi 4 sezonai, skirta žiemai daugiau, nes ventiliacijos net nėra normalios..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 16:35 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Nu palapine yra skirta miegojimui. Tai tas aukstis man atrodo tik blogina stabiluma ant vejo. Bet kekvienam savo. As vistiek lyginciau su tara.
Trumpi snow pegai = nelaikantys snow pegai = beverciai. Nepaminejau, bet paprastu kuoliuku isminisuot irgi negalima, nes ant ledo arba nant nupustytots keteros juos dar galima ikalt i zeme. nu as ju ir neminusavau.

Ir mokeciau 3x kaina uz tara jeigu man tokio tipo palapine butu reikalinga. Del 20 niuansu kuriu visu nevardinsiu, bet keleta pagr.
Taroje egzistuoja ventiliacija. Pasedek kada 3 paras pilnai uzsidares be ventiliacijos per puga. Per gera puga, tas uztrauktuko tarpas 1mm dydzio kur buna, kur nedasisega tiesiog. Tai va per tokia skyle, per ta para laiko gali uzkasti batus prieangi paliktus. Ir hileberge esanti itin plona medziaga tokiom salygom yra ne tik, kad stebuklingai malonus dalykas, bet ir gyvybiskai svarbus esant tikrai sudinom salygom.
Antra. Isorinio tento tarpas iki zemes... Naudok palapine pagal paskirti dazniau ir suprasi kiek tai svarbu. Ne vien ziemai, bet ir vasarai per gera audra, bft 10+.
Dar gan svarbus dalykas yra pritempimo mechanizmas ant kilpu kur smeigiasi kuoliukai. Ant akmenu ar sutrukinejjusio ledo ar puraus sniego, praktiskai betkur statant tokio tipo palapine yra butinas dalykas. Ikasi kuolus, inkarus i sniega. palauki kol suledes ir tik tada sutempi. Kaip ta ve 25 reiketu kasdien statyti vis kitokiom salygom, be sito privalumo as net nenoriu galvoti.

Jos naujos tikrai brangios, bet tiek tara tiek saivo pigiau. Esu ebejui mates kaip aukcione isejo uz 800-900eur. Labai nedaug naudotos, praktiskai naujos, ar 100proc naujos, ispakuotos bet nenaudotos. Nu nemaziau 90% likusio resurso. Zinoma ir ve 25 siek tiek pigiau galima rast.
Uz neispakuota nammatj (buvo supakuota celofane) sumokejau man rodos apie 550eur. Vien del to, kad buvo visiskai nauja ir man skubiai reikejo. Siaip planavau uz 400 pasiimti pora kartu naudota.

Dar atsakant i tavo veliau pateikta fakta del ve populairumo alpinizme. Nu ve 25 naudoja alpinistai kogero grynai del kainos. Normaliai aukstuminiam alpinizme tos palapines nelaiko daugiau kaip 2-3 sudetingu kopimu. Nes dazniausiai jas naudoja ne tik savininkai, jos keliauja is ranku i rankas, mazose erdvese nepilnai pastatomos todel daug stipriau nukencia nuo vejo, naudojamos labai grubiai. Antras dalykas tai sponsoriavimas, tnf ta daro, h nedaro. Del to ir buna nuotraukos su 100 ve 25 isrikiuotu lavinos ruoze, nes kinu naujamatine ekspedicija jie pareme. Trecias dalykas. Alpinizmas yra toks dalykas kur komfortas yra px. Kai buni nevalges tris paras, nes viska suvalgai tai istriedi ar isvemi ta pacia valanda ir paskutines tris paras buni pamiegojes 10 valandu bendroj sumoj. Ir per ikopima numeti 15kg svorio. Daznai buna px kaip ir kur ten miegot ir gulet, kur ten pusto kur ne, nes vienintelis troskimas gyvenime likes bent pora valandu pagulet kol prades darytis ziaurriai salta ir tada sprest toliau situacija, apsikasinet ta palapine ar ne... Ir siaip situ momentu dazniausiai jau buna naudojamos sturmines palapines, vienasluoksnes, itin paprastos konstrukcijos siekiant sutaupyti svorio ir jegu statybos metu ir dar kompaktiskumo reikia, nes ta ve25 realiai tik basecampe panaudojama buna del savo gabaritu ir svorio. Bet naudoja jas kartais ir sturmui, dazniausiai del susiklosciusios situacijos, ne del reikalo. As nelaipau aukstuminio, manes tai nezavi bet sitiek as zinau is savo draugu apie aukstumini. Na, o bc slidziu ekspedicijose tu ve 25 niekas nenaudoja :) Ir atvirai sakant, neteko dar ju matyti. Isvis ve 25 as esu mates tik nuootraukose, nes tas turbut tik reklamose naudoja. Is skaitytu simtu blogu ir gyvai matytu desimciu grupiu, niekas neturejo ve25. Tik helsport, kurias renkasi vietoj h, nes helsport turi sijona likusi dalis vare su h. O visi like su betkuo kitu, ivairiom palapinem bet ne ve 25 :)

Ai ir dar. :) visi draugai ir dauguma lietuviu eskpediciju, ivairiu. Dabar jau naudoja tik h :) Ir visi kurie neturi h, pavydi tiem kurie jau turi h. O as pavydziu tiem kas turi bafinus 3pin, suprask ne del to, kad ju niekas nenaudoja, nes jie brangus ir visi pavydus revievsai juos keikia, bet tik ne ju savininkai. O savininku yra ir lietuvoje. Bet del to, kad siai dienai man per brangu pereit ant kitu apkaustu (beje is karto 2 kompl) ir nauju batu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 17:35 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016 Rgs 23 10:38
Pranešimai: 52
sakasvilis rašė:
Nu palapine yra skirta miegojimui. Tai tas aukstis man atrodo tik blogina stabiluma ant vejo. Bet kekvienam savo.

Būtent ilgesnio laiko praleidimas joje ir yra pasaka, nes tas aukštis daro savo, visai kitas jausmas nei tokioje kur atsisėdi ir galva sieki lubas... Taip čia specifinis kiekvieno komforto poreikis. Dėl stabilumo galiu papasakoti praeitos vasaros istoriją: atėjom į planuotą aukštų eglių miškelį netoli ežero apsistoti. Visi susistatėme palapines, viskas buvo puiku iki kol nepradėjo staigiai temti ir nuo ežero pusės užėjo milžiniška audra, medžiai lingavo taip, kad atrodė išlužinės visi ir/arba sutraiškys mus visus su visom palapinėm. Dėl saugumo lindom lauk ir buvo gražu žiūrėti kaip VE25 stovi tik vos vos pledenamu tentu dėl nepakankamo įtempimo (nes nu kas žinojo, kad užklups tokia audra), kupolas stovėjo kaip iglu namelis be jokių siūbavimu, kai tuo tarpu 2/3 lankų palapines guldė ant šono, ištraukinėjo kuoliukus ir lakstėm visi aplinkui kalinėdami iš naujo ir dėliodami akmenis ant kuoliukų kad iš vis nenuneštų draugų palapkių.. Beje vieno vyro palapkės stiklo pluošto lankas skilo... Tuo istorija ir baigėsi su stabilumu..

sakasvilis rašė:
Trumpi snow pegai = nelaikantys snow pegai = beverciai. Nepaminejau, bet paprastu kuoliuku isminisuot irgi negalima, nes ant ledo arba nant nupustytots keteros juos dar galima ikalt i zeme. nu as ju ir neminusavau.

Dėl snow pegų kaip ir minėjau visokių yra - sutariam.

sakasvilis rašė:
Ir mokeciau 3x kaina uz tara jeigu man tokio tipo palapine butu reikalinga.Del 20 niuansu kuriu visu nevardinsiu, bet keleta pagr.

Na nereikia perdėti, nes kaip jau matėme ir toliau matysime, kad labai mažai žinote apie VE25.

sakasvilis rašė:
Taroje egzistuoja ventiliacija. Pasedek kada 3 paras pilnai uzsidares be ventiliacijos per puga. Per gera puga, tas uztrauktuko tarpas 1mm dydzio kur buna, kur nedasisega tiesiog. Tai va per tokia skyle, per ta para laiko gali uzkasti batus prieangi paliktus. Ir hileberge esanti itin plona medziaga tokiom salygom yra ne tik, kad stebuklingai malonus dalykas, bet ir gyvybiskai svarbus esant tikrai sudinom salygom.

Tara turi visiškai vienodą ventiliacijos sistemą. Užtrauktukai ne tik kad dasisega iki galo, bet dar ir turi tento užlaidą su spaustuku (knopke), kad uždengtų patį užtrauktuką nuo pripustymo ir užšalimo. Dėl medžiagų TNF išorė vienoda 40D, vidus TNF dar plonesnis 20D labai malonus slidus nylonas, kuris dar geriau išgarina ir kvėpuoja..

sakasvilis rašė:
Antra. Isorinio tento tarpas iki zemes... Naudok palapine pagal paskirti dazniau ir suprasi kiek tai svarbu. Ne vien ziemai, bet ir vasarai per gera audra, bft 10+.

Taip, VE25 neturi to išorinio tento iki žemės, pilnai sutinku kad reikės apkasinėti ir daugiau nei Tara, tačiau ir tas pačias Hilleberg apkasinėja. Bet kiek mes kartų ir kiek dažnai tai darom? Juk kalbam apie realų naudojimą o ne geriausią palapkę planetoje kas būtų jeigu būtų?...

sakasvilis rašė:
Dar gan svarbus dalykas yra pritempimo mechanizmas ant kilpu kur smeigiasi kuoliukai. Ant akmenu ar sutrukinejjusio ledo ar puraus sniego, praktiskai betkur statant tokio tipo palapine yra butinas dalykas. Ikasi kuolus, inkarus i sniega. palauki kol suledes ir tik tada sutempi. Kaip ta ve 25 reiketu kasdien statyti vis kitokiom salygom, be sito privalumo as net nenoriu galvoti.

VE25 turi prie kiekvienos dalies kur smeigiasi kuoliukas tento įtempimo mechanizmą - tai tik parodo kad jūs labai mažai žinot apie ją... O tik spėliojat iš kažkokių fotkių, kur realiai net nėra normalių būtent 2017 metų modelio.. Nežinau ar senieji turėjo/neturėjo, nesidomėjau.

sakasvilis rašė:
Jos naujos tikrai brangios, bet tiek tara tiek saivo pigiau. Esu ebejui mates kaip aukcione isejo uz 800-900eur. Labai nedaug naudotos, praktiskai naujos, ar 100proc naujos, ispakuotos bet nenaudotos. Nu nemaziau 90% likusio resurso. Zinoma ir ve 25 siek tiek pigiau galima rast.
Uz neispakuota nammatj (buvo supakuota celofane) sumokejau man rodos apie 550eur. Vien del to, kad buvo visiskai nauja ir man skubiai reikejo. Siaip planavau uz 400 pasiimti pora kartu naudota.

Kainas lyginam parduotuvių, o ne burgerių (amerikiečių) ar kitų kurie nusiperka, pamiršta kad turi ir parduoda po kelių metų už n pigiau. Tokių skelbimų vienetai. Ir klausimas kodėl taip pigiai parduoda? Nes kiek ieškojau VE25 europoje, visi labai mažai numeta jeigu stovis labai geras, net neapsimoka pirkti dėvėtos, kai negali apžiūrėti, o kainos skirtumas ~100 eur.

sakasvilis rašė:
Dar atsakant i tavo veliau pateikta fakta del ve populairumo alpinizme. Nu ve 25 naudoja alpinistai kogero grynai del kainos. Normaliai aukstuminiam alpinizme tos palapines nelaiko daugiau kaip 2-3 sudetingu kopimu. Nes dazniausiai jas naudoja ne tik savininkai, jos keliauja is ranku i rankas, mazose erdvese nepilnai pastatomos todel daug stipriau nukencia nuo vejo, naudojamos labai grubiai. Antras dalykas tai sponsoriavimas, tnf ta daro, h nedaro. Del to ir buna nuotraukos su 100 ve 25 isrikiuotu lavinos ruoze, nes kinu naujamatine ekspedicija jie pareme. Trecias dalykas. Alpinizmas yra toks dalykas kur komfortas yra px. Kai buni nevalges tris paras, nes viska suvalgai tai istriedi ar isvemi ta pacia valanda ir paskutines tris paras buni pamiegojes 10 valandu bendroj sumoj. Ir per ikopima numeti 15kg svorio. Daznai buna px kaip ir kur ten miegot ir gulet, kur ten pusto kur ne, nes vienintelis troskimas gyvenime likes bent pora valandu pagulet kol prades darytis ziaurriai salta ir tada sprest toliau situacija, apsikasinet ta palapine ar ne... Ir siaip situ momentu dazniausiai jau buna naudojamos sturmines palapines, vienasluoksnes, itin paprastos konstrukcijos siekiant sutaupyti svorio ir jegu statybos metu ir dar kompaktiskumo reikia, nes ta ve25 realiai tik basecampe panaudojama buna del savo gabaritu ir svorio. Bet naudoja jas kartais ir sturmui, dazniausiai del susiklosciusios situacijos, ne del reikalo. As nelaipau aukstuminio, manes tai nezavi bet sitiek as zinau is savo draugu apie aukstumini.

Aš irgi žinau šiek tiek apie kopimus į aukštumas. Ten įranga yra kaip įrankis ir visiems atsiprašant px palapinės ir kiti dalykai, nes tikslas užlipti ir nulipti. Taip VE25 tempia į basecampus visų aukščių, dėl stabilumo, o kaip jau pasistato, taip turi - pagal situacija. Pabandyk įsivaizduoti super paprastą dviejų lankų palapkę pučiant super stipriam vėjui.. Paprastas dviejų lankų renkasi "solo alpinistai" kurie jas statosi užuovėjose ir dėl svorio, kurį patys turi ir neštis.. Dėl sponsoriavimo, daro tai visos kompanijos be išimties.. Jeigu domiesi daugiau tai turėtum įvairių brendų matyti palapinių toli gražu ne vien TNF..

sakasvilis rašė:
Na, o bc slidziu ekspedicijose tu ve 25 niekas nenaudoja :) Ir atvirai sakant, neteko dar ju matyti. Isvis ve 25 as esu mates tik nuootraukose, nes tas turbut tik reklamose naudoja. Is skaitytu simtu blogu ir gyvai matytu desimciu grupiu, niekas neturejo ve25. Tik helsport, kurias renkasi vietoj h, nes helsport turi sijona likusi dalis vare su h. O visi like su betkuo kitu, ivairiom palapinem bet ne ve 25 :)

Kodėl nematei TNF? Labai paprasta - Europa. TNF yra dėjusi skersą ant europos, supportas tragiškas, pasirinkimas irgi.. Jeigu turi VE25, neturi footprinto ir pan. Net oficialiuose pardėse neturi tokių palapkių vietoje, ką be šnekėti... Norvegui ar švedui ką paprasčiau pirkti? Ar tai ką vežasi savas tiekėjas ar ieškotis iš kažkur TNF, kai net pačiupinėti neturi? Labai akivaizdi situacija su Lietuviais, ką parduoda Montis magija tą ir naudoja įskaitant ir pasižymėjusius lietuvių alpinistus, retas kuris siunčiasi kažką iš užsienio pats.. Visur ir visada didžiausia darbą atlieka tiekėjai, būtų europoje ir toje pačioje Lietuvoje TNF tiekimas ir aptarnavimas, matytume tų palapkių...

sakasvilis rašė:
Ai ir dar. :) visi draugai ir dauguma lietuviu eskpediciju, ivairiu. Dabar jau naudoja tik h :) Ir visi kurie neturi h, pavydi tiem kurie jau turi h. O as pavydziu tiem kas turi bafinus 3pin, suprask ne del to, kad ju niekas nenaudoja, nes jie brangus ir visi pavydus revievsai juos keikia, bet tik ne ju savininkai. O savininku yra ir lietuvoje. Bet del to, kad siai dienai man per brangu pereit ant kitu apkaustu (beje is karto 2 kompl) ir nauju batu.

Čia nepakomentuosiu, nes neturiu ką.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 18:16 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Trumpai.
1. Jeigu medziai stovejo tai vejo nebuvo. Nes ten kur buna vejas, medziai neauga. Vejas man prasideda nuo 30-35m/s. Iki 30-35m/s yra normalus oras tokio tipo palapinem ir nieko isskirtinio. Visos jos turi stovet ir laikyt be jokiu klausimu. Kitu atveju, kam sneket apie tokio tipo palapiniu panaudojima autoturizmo sektoriuje.
2. Ok.
3. Sutinku, nera ka ten apie ja dometis.
4. Va tinkliukas kurio nera tnf https://youtu.be/Vn5a60WCc4M?t=10m38s
5. Sutinku, nera ka ten apie ja dometis.
6. Pasistatyk ant lietaus ir 10+bft kaip ir sakiau. Pamatysi kaip smagiai kelnoja, istraukia kuoliukus, lyja pro apacia. Ne vien apkasinejant tai svarbu.
7. Nu anksciau neturejo, dabar gal turi. Betkuriuo atveju, jega daiktas apie kuri net info nera :)
8. Gal nori parduot todel taip pigai parduota ? Gal vogta ? Gal skubiai pinigu reikia, o palapine uz gera kaina gali buti parduota per keleta valandu ? Uz tnf numeta tiek pat kiek uz h. Tik h brangesnes del to atrodo daug pigiau. Procentaliai labai panasu viskas.
9. Na as neiniu i masinius renginius, nevaikstau kur susirinke 100 turistu pasistato toki pat kieki palapiniu ir nematau as tu brandu gausybes. Antra turiu as h, ir man dzin kas ten buna, kokiu buna. Parodyk palapine lengvesne nei 4kg su pegais ir visais bairiais, oficialiai dviviete ir kuri atlaikytu 45-50ms gusius. Turetu visus ergonominius privalumus ir t.t. Pasidomesiu, siai dienai zinau, kad su nammatj mano poreikiu geriau niekas neatlieka ir dar 10 metu taip bus. O jeigu ir atsiras kas, tai nebus galva auksciau uz nammatj. Zmones po siai dienai kas pasaugo, ima 20 metu senumo h i asigalius.
10. Niekas neperka tose maguose kam reikalingi daiktai atsakanciom kelionem. Nes nera ten ka pirkt patyrusiam vartotojui. Nu turi zinoma viena kita daikta. Jie orientuojasi i lietuvos pirkeja, o ne tuos 50 zmoniu lietuvoje kurie keliauja sudetingai ir turi itin specifinius ir labai brangius poreikius.
11. Amerikonai su savo filosofija. Europa su savo. Sakyciau dauguma pramones saku irodo, kad europos filosofija biski pazangesne.
12. O, as turiu ir nepasikuklinsiu pasakyti - nemazai.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 19:09 
Atsijungęs
Buškrafteris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016 Rgs 23 10:38
Pranešimai: 52
1. Tai buvo pradžia medžių, o už ~30 metrų vanduo, visas vėjas nuo vandens. Na bet nesvarbu.
4. Būtent toks tinkliukas ir yra, su užtrauktuku, gali atsegti. Yra ir užtraukiama apsauga.
6. Nebandęs, nesužinosi.
7. Pasidomėjau, turi ir senosios.
8. Gal, bet kiek ieškojau TNF kainos būdavo maksimum -200e, bet naudotos.
9. Tu nelygink skirtingų palapkių.. Viskas su vėju gerai pas taviškę kol nepasikeičia kryptis, o tada gali nugara savo remti į palapkes šoną, nes suspaus iš ten kur vėjas. Va čia ir baigiasi tunelio privalumai... Ji nėra skirta nenuspėjamoms salygoms. Kaip all around taip, ji puiki. Svoris palyginus nėra labai didelis, vietos pusė bėdos ir gan greitai pasistato.
11. Į viršukalnes kopia daugiau europiečių, nei pačių amerikonų. Pramone ir filosofija galim pamiršti ;)


Paskutinį kartą redagavo jakku 2018 Sau 10 21:33. Iš viso redaguota 5 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Palapinės
StandartinėParašytas: 2018 Sau 10 19:23 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015 Rgs 22 11:50
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius, Panevėžys
Kykas rašė:
Lyginat 2 prekės ženklus, kas jau iš principo dalykas gana nedėkingas. Viens turi 1 gamintojo- kits kito... (nu ar bent turėjo).
Aš kaip neutralus galiu pasakyt, kad ir vieno ir kito gamintojo palapinės bezbožnai brangios ir 95 proc. laiko nereiklalingos :D

Man visai patinka tokia palapinė, kaip Hillberg Unna, tik svoris nelabai patinka, o kaina visai nepatinka :D Pats palapinės dizainas mano supratimu kone idealus- sugrudai 2 lankus ir labanakt. Vat aš tokio daikto noriu, tik kad svertų kokius 2 kart mažiau ir kainuotų kokius 3 kart mažiau :D

Laikas į žygelį man, o tai nesąmones rašinėju... :mrgreen:


Sutinku, laikas į žieminį žygelį 8-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 398 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007