bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 19 12:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Rankinis grandininis pjūklas
StandartinėParašytas: 2011 Lie 21 19:35 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 21 18:55
Pranešimai: 145
Miestas: Kaisiadorys
Ziuriu didelius svorius megstat :doh: duosiu jums mano galva gera minti jei nemegstat nereikalingo svorio, as naudoju va toki pjukla http://www.youtube.com/watch?v=9XKfI0DL ... 7&index=37 Jau visi metai kaip jis mano pagalbininkas, seniau naudojau kirvi, bet su tuo pjuklu supratau kad net maziau energijos sunaudoju nei su kirviu. minusas tik tas, kad jei pjausit storesni medi, tai gali uzspausti ir tada jau daug darbo su kokiu peiliu :) zinoma po tokio nuotykio atsirenki labaiau pasvirusius medzius ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koks kirvis tinkamiausias
StandartinėParašytas: 2011 Lie 25 13:12 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
nightspeed rašė:
Ziuriu didelius svorius megstat :doh: duosiu jums mano galva gera minti jei nemegstat nereikalingo svorio, as naudoju va toki pjukla http://www.youtube.com/watch?v=9XKfI0DL ... 7&index=37 Jau visi metai kaip jis mano pagalbininkas, seniau naudojau kirvi, bet su tuo pjuklu supratau kad net maziau energijos sunaudoju nei su kirviu. minusas tik tas, kad jei pjausit storesni medi, tai gali uzspausti ir tada jau daug darbo su kokiu peiliu :) zinoma po tokio nuotykio atsirenki labaiau pasvirusius medzius ;)


Na rankinio grandininio pjūklo nesu bandęs. Nors pagal vaizdelį šis grandinis pjūklas gan smagiai pjauna, šiek tiek kaina kandžiojasi, ir pagal vaizdelį pjauna taip kaip pjautų paprastas pjūklas. Didžiosiose buitinėse parduotuvėse yra pirkti atlenkiamų pjūkliukų kurių kaina nesiekia 20 litų, o pjauna ne ką prasčiau, bei po kolkas po 2 metų naudojimo vis dar puikiai pjauna.

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koks pjūklas tinkamiausias
StandartinėParašytas: 2011 Lie 27 07:56 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 21 18:55
Pranešimai: 145
Miestas: Kaisiadorys
na taip, gali buti kad pigesnis daiktas dar ir ilgiau laiko, man tiesiog jis toks labai patogus, sveria gal 100 gramu, o keliaujant kazkur svetur svoris labai svarbu. Dar didelis jo pliusas tas kad gali pakankamai gero diametro medi pjauti :dance:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koks pjūklas tinkamiausias
StandartinėParašytas: 2011 Lie 28 09:31 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
nightspeed rašė:
na taip, gali buti kad pigesnis daiktas dar ir ilgiau laiko, man tiesiog jis toks labai patogus, sveria gal 100 gramu, o keliaujant kazkur svetur svoris labai svarbu. Dar didelis jo pliusas tas kad gali pakankamai gero diametro medi pjauti :dance:


O jį isigyjai pas goinggear ar Lietuvoje ? Kadaise mačiau kad AIC turėjo tokių rankinių grandininių pjūklų?

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Koks pjūklas tinkamiausias
StandartinėParašytas: 2011 Rgs 10 21:32 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 21 18:55
Pranešimai: 145
Miestas: Kaisiadorys
taip, pirkau is going gear, tik rankenos medziagines nutruko tiek man, tiek mano draugams, teko persidarineti i patogesnes ir patvaresnes :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankinis grandininis pjūklas
StandartinėParašytas: 2011 Spa 12 12:33 
Atsijungęs
Vyr. diskusijų administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Geg 25 13:35
Pranešimai: 1567
Miestas: Vilnius
O kažkas bandėt pirkti ar esat įsigyje grandininį iš AIC? https://aic.lt/kia-eninis-grandininis-p ... _1036.html

Gal turite kokių atsiliepimų?

_________________
Bushcraft - menas išgyventi gamtoje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankinis grandininis pjūklas
StandartinėParašytas: 2011 Spa 12 15:54 
Atsijungęs
Patyręs Buškrafteris

Užsiregistravo: 2011 Lie 21 18:55
Pranešimai: 145
Miestas: Kaisiadorys
tai kad cia yra toks kaip mano irgi web-tex . tik as pirkau ne aic.lt kaip kazkada minejau, pjauna jis tikrai gerai, tik rankenos nutruksta po pirmo naudojimo, kurias reikia pakeisti patvaresniu dirzeliu. nepatogu pjauti stovinti medi vienam, o ir seip dviese geriausiai su juo dirbasi ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankinis grandininis pjūklas
StandartinėParašytas: 2011 Gru 26 22:23 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2011 Gru 26 15:26
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Kaip tik ir aš galvoju ką geriau įsigyti, ar atlenkiamą pjūklelį ar grandininį. Kol kas bandžia atlenkiamą, vieną iš pigesnių, ir visai patiko. Bet dėl grandininio galvoju gali būti kartais nepatogu, nes visą laiką turi būti užimtos abi rankos, o kai kuriose situacijose viena ranka reikia prisilaikyti už medžio, taip pat pjaunant pjūklu laisva ranka galima šiek tiek pastūmėti medį, kad nespaustų pjūklo. Svorio skirtumas tikrai nėra didelis. Taip kad manęs kolega neįtikino, kad grandininis geresnis daiktas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankinis grandininis pjūklas
StandartinėParašytas: 2012 Vas 15 20:43 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
nightspeed rašė:
tai kad cia yra toks kaip mano irgi web-tex .

Tavo pirmam video - "pocket chainsaw" štai toks: https://aic.lt/grandininis-kia-eninis-p ... d_726.html - labai patogus daiktas - į skardinukę susuki ir bet kada kišenėn gali įsimest - pilnai atstoja kirvį, pjauna tikrai gerai. Pjaunant stambesniu rąstus galima dviese naudot kaip "Družba 1".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rankinis grandininis pjūklas
StandartinėParašytas: 2012 Kov 10 20:38 
Atsijungęs
Šviežias

Užsiregistravo: 2011 Bir 28 20:13
Pranešimai: 18
Miestas: Tauragė
Aš panašų pasidariau. Radau garaže nutrūkuse gradininio pjūklo grandinę tai paėmiau uždėjau rankenas, biški pagalandau ir viskas. :D Bet vienam sunkoka pjauti. :(

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007