bushcraft.lt

Menas išgyventi gamtoje
Dabar yra 2024 Kov 29 11:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 86 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 14:59 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Uzvire diskusija kupriniu temoj.

Taigi mano galva kuprine 60-100l sverianti 4kg yra visiskai nepraktiskas daiktas. Ir irodykit jus man, kad tie papildomi 2kg yra ok, vardan kazkokiu priezasciu

1, 4kg vs 1,4 - 1,8kg (karimor kuprine vs tarkim millet ar northface kokia nors)
2, tvirtumo pilnai per akis tiek vienos tiek kitos kuprines. Aisku su karimoru galesi tanka ant buksyru tept, tik kam to reikia ?

Dar uzsiminta buvo apie multitoolsus, super zirkes ir pns.
Cia as irgi esu labai skeptiskas ir nesuprantu kam tie multitoolsai reikalingi.

1, . Kelioneje dviraciais draugas dave multitoolsa - dviracio sutaisyti nepavyko, tai rakto prakist neisejo, jei isejo tai nebuvo kaip pasukti ir pns.
2, sulauziau atsuktuva beveik nieko blogo su juo nedarydamas
3, kelionese pesciomis gyvenime nera prireikia jokio irankio apart peilio ir nelabai suprantu kam miske butu reikalingas kamsciatraukis, atsuktuvas, koncervu atidarytuvas ir pns. Konserva atsidarai su peiliu (cia vel bus kita diskusija). Viena atsidarai bonkos dugna idejas i bata ir patrankas i medi kuo graziausiai iskali kamsti. Del atsuktuvo, miske dar niekad neteko vedzioti elektros laidu, pajungineti juos prie kaladeliu ar remontuoti javos karbo.

Peilis. Turiu mora companion

1, atidarau su juo konservus
2, kapoju plytas
3, darau viska, bet kaip, be jokio gailescio
4, pries kekviena zygeli ji is naujo galandu. I pigu galastuva (kur istatai peili ir pabruzini pirmyn atgal) ir tada i odini dirza. Viskas trunka gal 10min, astruma laiko visa zygeli. Po dazno zygelio grizus peilis vis dar be vargo riezia sviestini popieriu.
5, Kainuoja 30litu, ismetu ji po 3 metu ir perku kita.
6, Negaila pamesti.
7, uztektinai tvirtas daryti betka
8, man vienas patogiausiu peiliu
9, pakankamai lengvas

Tai kuriu galu reikalingi super duper peiliai, kainuojantis simtus pinigu su kuriuo buna gaila saka nuo medzio nukirsti ar paskolinti draugui konserva atverti ?

Ta pacia tema tesiant, kam reikalingi super duper galastuvai, kai odinis dirzas is kuitimelio daro stebuklus astrinant peili ?

Pasikartosiu, as visiskai rimtai. Nuosirdziai noreciau suzinoti ir suprasti kodel zmones perka tokius daiktus ir kam juos naudoja.
Kalba apie musu kasdienybe miskuose. Ka mes ten dauguma darome. Einame, kurename lauza, zvejojame, renkabe grybus, statom pasiure nakciai ir pns.

Aciu uz jusu nuomones ir atsakymus

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 15:31 
Atsijungęs
Buškrafto ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 17 13:58
Pranešimai: 421
Miestas: Vilnius
multitoolsa vaziuojant dviraciu geriau turet, o tai atsilaisvinus stabdziu/pavaru trosui, neturesi kuo sutempt, cia daugiau repliu funkcija, bet konservam irgi pravercia ;} praktiskas daiktas, kazkurioj degalinej uz 10lt radau ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 15:48 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Jei dėl kuprinės, tai man 100L yra normalus dydis - sutinku, kad 80% atveju iki kokių 65 l ją prikrauni, bet visada smagu turėt papildomos vietos (alui, batonui ar šiaip šiukšlių prisikraut) ir nesukt sau galvos. Aš turiu 95 l(pirkta buvo mėnesio laiko kelionei) ir tikrai daug kartų ją pilnai išnaudoju: eini su vaiku - pilna kuprinė košyčių, pampersų, palų ir drabužėlių, važiuoju iš uošvio - bulvės, morkos, lašiniai - kuprinė tona sveria ir nebaisu, kad plyš; važiuoju su šeima prie jūros paatostogaut - pilna kuprinė visko - nu geriau ir patogiau nei sportiniai krepšiai ar maximos maišeliai. Nešneku apie ilgas keliones - kada kuprinės didelės reik; nereikia kažkokių tundrų - skandinavijoje aš kaip tundroj jaučiuos net didmiestyje, nes kainos žudančios, tad jei ir nuo civilizacijos per daug nenutolsti visada smagu turėt kuprinę lietuviškos dešros ar buteliu kokio gėrimo prifarširuotą :).
Jei apie svori - nu kokia žmogus randa už priimtiną kainą tokią ir nusiperka. Kai saviškę 3,3 kg pirkau buvo naujesnis modelis 2,3 kg, bet nei tada nei dabar negalėčiau už tą kilogramą tiek primokėt... Radau už gerą kainą mano nuomone gerą kurinę (paskutinę išpardavime) ir čiupau - nesvabu, kad spalva ne tokia kokios norėjau, o ir su tuo kilogramu viršaus - ką jau padarysi... pinigai... pinigai...
Pats svoris didelės kuprinės irgi ne iš niekur - ji didesniam svoriui pritaikyta - diržai storesni, paminkštinimai riebesni ir t.t.
Sakai laikys visos kuprinės - gal ir taip, jei normaliai nešioji, bet kiek kartų teko susidurt kai šoveriai 30kg kuprinę už betkokio dirželio pasitaikiusio įkelinėja/iškelinėja.

O be to turėt po kuprine kiekvienai progai man per didelė prabanga, neturiu tam pinigų, o jei ir turėčiau, tai vietos kur laikyt namie nebūtų :) tad kaip sakant ir į darbą ir į sodą... 95l - paprasčiausiai universalu.

Jei apie dabar populiarų ultra light'ą - nieko aš prieš jį neturiu, bet tai irgi žaidimas - galvok, dėliok, lankstyk tuos daiktus, kad sutalpintum, po to dar šalt naktį, nes kilimėlis ar miegmaišis per plonas, striukė ar kuprinė perlijo; o didžiausias malonumas - su maximos maišeliais rankose po mišką vaikščioti, nes pasitaikė proga į parduotuvę užsukt... Nu man realiai einant tom 1-2 nakvynėm yra vienodai vienas kitas kg ten ar šen - nematau skirtumo, man nesunku (o ir sportas nepakenkia) nebent sportinis interesas kitiem pasakyt - "mano daiktai 4 kg sveria - kaip tavo vien kuprinė" :)
Atsikandau aš jaunystėje to daiktų pakavimo ir vietos trūkumo (iš biednumo žinoma čia: kuprinė maža tarybinė, daiktai visi prasti ir dideli...)

Divačiais važinėdamas dabar Scott kažkokį "multitoolą" vežuosi - nu super visi raktai vienoje vietoje, o kiek vietos sutaupo (ko jame nėr tai kunusų raktų - guoliai pas mane "mašininiai", kasetės nuemimo raktų - nekeičių aš jos kol visai nesudrožiu, daugiau lyg ir viskas yr...) Reples irgi teko kažkada dviračių važiuojant skolintis iš draugo - kažką ten sulaužiau tai teko kažkokį metalą lankstyt - nebepamenu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 16:11 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Radio,
Kaip ten sakoma :) Nevaryk dievo i medi, su tais stabdziais. Jei be repliu neiseina itemti tai ieskok problemos kazkur savyje. Apie dviraciu mechanika ir remonta as tau galeciau papasakoti...
Tesiant bushcraftinima.

Cituoti:
:snooty:

This was gonna be a long term investment too (i.e. ‘til death us do part), and so 3.Longevity was also a key deciding factor for me. It simply must be `built to last`.

But the way I see it is this. Your backpack is ‘the’ most critical investment of all your gear – because it carries – ‘your’ gear. If it falls apart when you’re in the field, especially if you’re midway up a mountain or nowhere near civilisation, then you’re in deep crap.


Tipo ejau, pameciau kuprine ir nei nepastebejau - be savo daiktu dabar mirsiu

Jei vidury kalnu sugebesi pamesti, suplesyti kuprine tai jau nezinau. Nu nesamone krc, nebuna taip. Cia kaip mano tevas, pravaziuoja i metus 4k km ir sako jei nepasikeisiu tepalu pries zema sakes bus, subyres variklis. Kitaip tariant nepasitikejimas siuveju ir suplesymo paranoja mano akim ziurint.
O jei liptume uola tai niekas tu kupriniu isvis neturi. Visa iranga daiktamaisiuose pakabintuose ant virviu. Daiktamaisiai tai jau kita tema.

Nu ir tipo suplyso ta kuprine tai kad jau niekaip neremontuojama, tik ismest ja (atvejis vienas is milijardo ar trilijono, zodziu vikingu loto laimet butu paprasciau). Tada taip. Kas joje yra ? Miegmaisis, kilimelis, palapine, ir keletas smulkmenu ? Nu puodas dar. Manau visas smulkmenas susidedi i kisene, miegasa, kilima, palatke, puoda i rankas ir eini. (labai tvirtai paspaudziau ir baiges rasyti pakeliau rankas nuo klaviaturos :D )
Ir kam ten plyst. Chebra kokius svorius jus nesiojat ? As ziema prisikroves nereikalingo slamsto, su pilna kuprine snapso ir alaus nevirsyju 16kg. Pries 50 metu kas i siaure keliaudavo, kuprine 30kg ir roges 40kg. Tilpdavo visko ko reikia isgyventi 4 menesius (apie 70kg) zmogui, kazkur pakeliui i siaures asigali, su 1970 metu technologijom prie -40 "silumos".

Kiek mes keliaujam ? Duok dieve karta i metus islekiam kokiom 2 savaitem ir kas antras savaitgalis istisus metus. Savaitgali einant gali prisikrauti pilna slamsto kuprine kurio nei nepanaudosi, tik deliosi is ir i kuprine. Nesi 20kg nu daugiau nesuprantu ka nereikalingo butu galima isisdet. Plytu nebent. Nesigirsiu, bet ir pats toki svori tampydavau, ir mano ferino kuprine is pigu.lt kuo puikiausiai laike. As su ja per upelius birsdavau iki kaklo vandeny. Spardydavau, metydavau, trindavau patikekit ne ka maziau nei karys afganuose ir atlaike puikiai. Dabar tai kuprinei 7 metai, pas draugeli vis dar sveikute. Jis su ja visur keliauja po pasauli. i zygelius varo, siais metais aplink europa aptranzavo. Nei karto nieko siuti neteko.

Ir dar. Neisvadovaukim amerikonu poziuriu nes jis labai skirasi nuo musu siaurietisko. Pas juos standartas yra 60-70litru kuprine, vidury vasaros karstyje prikrauta kazkokiu daiktu ir dar nakvyne daroma motelyje, ar sodyboje. Reiskias jie 70 litru kuprine prikrauna pilna, bet neturi nei palapines, nei miegmaisio, tik kazkokiu maisto paketu 100 proc gamintu is chemijos, daug balionu duju, du primusus (vienas atsarginis), 3 skirtingo kalibro kirviai ir t.t.

Turistasai,

Ultralighto prikolas tampe. Pigiau, lengviau, silciau, patogiau. Tik reikia viska tinkamai susikomplektuoti. Tai tikrai nera brangu, del tinkami parinktu daiktu bus patogiau juos pakuoti ir naudoti, taip pat tinkamai viska susirinkus tos silumos neprarasi nei kiek, gali ir silciau pasidaryti.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 17:05 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Ultralight'o prikolas yra lenviau ir dar lengviau ir dar kart lengviau...
Lengvumas turizme visada buvo ir bus, bet su ultralight'u daeinama iki to, kad gramų dalis skaičiuojama, drabužių etiketes nukarpomos, nuo buteliukų etiketės nulupamos ir dar daugybė dalykų. Tai ar čia paprasčiau?
Pigiau? nu nemanau... kiek dabar reklamos į tai sukišta...
-Reik kuprinės (lengvos) - vasara vienos, žiema jau kitos, ilgai kelionei gal dar kitos; siūnasi tie ultralighteriai visokius "maišus" iš cuben'o - kaina didelė, atrodo bent man kaip bomžai į gariūnus eidami (aišku išvaizda nesvarbu, bet vis tiek)
-Reik miegmaišio (bent jau vasarinio, nešnekant apie hi-tech ir visokius pūkinius, jei rekordo lengvumo sieki...), nes su 3-sezonu (kuris 90% turbūt išvykų tarnautų) jau nebesvoris...
-Nori benzininio primuso pvz. gali imt sunkų paprastą, o gali lengvą titaninį ir paklot gerą sumą pinigų...
-Titaniniai puodai, šaukštai, super flisai, stiukės ir t.t. kiek kainuja? Sakysit galima kaip Kykas iš skardiniu puodus pasigamint (ten jo darbas ir įdėja gera - nieko dėl to neskau) - nu bet otai smagumas jei aš ant kuprinės atsisėdęs arba per stipriai suspaudęs visus puodus savo sulaužyčiau... nu kad ir kaip vartant tai yra sąlyginai vienkartinis daiktas, kuris ir poros savičių kelionės neatlaikytų arba jį reik saugoti ir tausoti baisiausiai kas man irgi nelabai priimtina...
-Jau nešneku, kad man pvz. iš maišelio valgyti ir terliotis nėra patogu...

Nori keliaut paprastai ir pigiai - prašau (per porą minučių sudėjau, nesigilinau į dėtales ir kainų neieškojau):
Kuprinė: http://aic.lt/pranca-zia-ka-kuprinae-f1 ... d_674.html
Miegmaišis: http://aic.lt/a-veicaria-kas-miegmaia-i ... _2846.html
Tentas: http://www.e-senukai.lt//tentas-200051057727_2.html
Kilimėlis: http://aic.lt/poliuretaninis-kilimae-li ... d_481.html
Katiliukas: http://www.blockpost.lt/svedu-kariuomen ... 683a64f0c6

Viso: ~152 Lt - viskas pigu patikima ir tikrai sunku :)
Drabužiai - pilnos padėvūškės, imi paprastus, o ne super firminius už porą Lt ir gerai...
Net neabejoju, kad nuo to visi pradėjome... T.y. post sovietinis ultralight'as :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 18:00 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Ir kai turi labai lengvai - eidamas nepavargsti, nereikia atsisest ant kuprines ir ji neplysta.

Taip cubenas atrodo gaidiskai. Ir reikia 2 kupriniu. Vasarai uz 25lt mokyklines. Ziemai nusiperki normalia - 250lt. O tolimom kelionem skoliniesi arba nomuojiesi, pirkti neapsimoka, nebent labai daug keliauji.

Miegmaisiu uztenka dvieju. 3 Sezonu ir vasarinio. Ziema naudoji abu. Bendras svoris apie 2kg. Kaina nevirsyja 350lt uz abu. Norint keliaut ziema cia pinigu nepritaupysi. + piguva bivy bagas arba is tyveco.

Primusas Lietuvoj nereikalingas.

Paieskojus maximoj, norfoj ir pns 100proc rasi lengvesiu nerzaveikos puodu nei tie titaniai kur simtais kainuoja. Ir kainuos suns dubuo - 15lt.
Beto tokiems kaip jus nereikia laupyti etikeciu. Uztektu kad turetumet kuprines po 2kg lengvesnes. Peilius 500g lengvesnius. Piguvoj, o ne aic nusipikrtumet flisa 500g ne 1,5kg dregmes surinkeja medvilnini megztini is aic. Ir visai nepiktybiskai, turistasai, kad pries eidamas i zygeli issikrautum is striukes kiseniu daiktus kurie koki kilograma sudaro, o tu net nezinai ka ten turi :D

Is maiselio valgyti nereikia nes turi suns bliuda is maximos :)

Tavo pateiktas prekiu sarasas biski ne i tema, nes kalba ejo apie gan brangius daiktus ir sunkius. Pvz kuprine 200svaru - 4kg. As nuziurejas turiu kita, 130svaru, 700g. Ne ka slabnesne nei karimoras. Jei vertintume kiek realiai to patvarumo reikia. Po tanko ratais zinoma, kad karimoras laimetu. Bet niekas kupriniu po taku nekisa.

Zodziu paramilitaristinis inventorius vs siuolaikiska trekingo/hikingo inventoriu. Stilius visai kitas. Esme ta pati. Pvz turiu klausima. Kuom blogai juoda/pilka turistine kuprine lyginant su kamufliazu ?
Kuom blogai lengvos, siltos patogios turistines kelnes lyginant su bdu ?

Kazkada ir as buvau uzsikretes tom militaristinem nesamonem. Sakydavau, o cia kerzai, cia vasara kerzu reikia, cia i pelkes einu. Koja prakaituoja, pusles trina, sunkus, isdziovint tos kozos neiseina. Ir kas is to ? Man tada kokie 18-19buvo. Bet dabar cia kaip ir suauge susirinke. Tai kodel chebra renkates nepatogius, sunkius, griozdiskus daiktus kuriu galimybiu neisnaudojat, nenaudojat pagal paskirti. Kai man buvo 18 man tada cia buvo kazkokie principai, ivaizdis, nusistatymai ir pns kuriu pats negalejau paaiskinti, bet man va taip reikejo. O is praktines puses...

Nu kam einant miske reikalingas multitoolsas ? Visi juos turi, bet gyvenime nemaciau, kad kazkas ji naudotu.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 18:54 
Atsijungęs
Išgyvenimo gamtoje ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 25 07:22
Pranešimai: 774
Miestas: Emerald Island
sakasvilis rašė:

Tai kuriu galu reikalingi super duper peiliai, kainuojantis simtus pinigu su kuriuo buna gaila saka nuo medzio nukirsti ar paskolinti draugui konserva atverti ?

Ta pacia tema tesiant, kam reikalingi super duper galastuvai, kai odinis dirzas is kuitimelio daro stebuklus astrinant peili ?


tarkime man peiliai, kaip sakasviliui - keliaujant mazas svoris. kiekvienam savo. su vienu peiliu pjaustau, su kitu (dazniausiai viksas arba leathermanas) atidarineju konservus, nuo ugnies nukelineju karsta metalini puodeli verdancio vandens... daugiafunkcijini tikrai yra kur panaudoti. kaip taisykle - geras daiktas pigus nebuna. pvz: leathermanas (nu nera jo gaminai brangus) duoda savo gaminiams 25 metu garantija. gali iranki drozti be jokio streso, kad ji sulauzysi. jeigu sulauzysi - i siuksledeze jo ismesti nereikia (kaip buna su kitais brendais), pardavejas pakeis i nauja.
o, galastuvai - irgi gan plati tema. vieni naudoja edge pro ir juom isgalastu peiliu drozia plaukus. kiti pasitenkina senu tarybiniu vandeniniu akmeniu. jeigu zmogui to uztenka, kodel gi ne. asmeniskai sioje terpeje megstu siek tiek paeksperimentuoti, pabandyti kazka naujesnio. taip po truputi ir kaupiasi spaiderio, lanskio ir taidea. zinoma, odinio dirzo neatsisakau.

sakasvilis rašė:

Zodziu paramilitaristinis inventorius vs siuolaikiska trekingo/hikingo inventoriu.

kodel mane taip zavi molle 'taktines' kilpeles? ogi jos gan funkcionalios - reikia, prie tases/kuprines prisisegei tasiuka, dekliuka, vaistinele... reikia nusisegei. delioji kaip mozaika, pagal savo poreikius. kas susidaro svoris - pilnai sutinku. bet, cia vel kiekvienam savo.
karisku rubu - atsikandau. neskaitant keliu, nuo senu geru laiku, uzsilikusiu drapanu. nu nebent 5.11 (gamintojas pabrezia, kad cia 'taktines' drapanos) su islygomis. The north face patogiau, ypac kasrta vasara. bet ne funkcionaliau.

sakasvilis rašė:

Ir dar. Neisvadovaukim amerikonu poziuriu nes jis labai skirasi nuo musu siaurietisko. Pas juos standartas yra 60-70litru kuprine, vidury vasaros karstyje prikrauta kazkokiu daiktu ir dar nakvyne daroma motelyje, ar sodyboje. Reiskias jie 70 litru kuprine prikrauna pilna, bet neturi nei palapines, nei miegmaisio, tik kazkokiu maisto paketu 100 proc gamintu is chemijos, daug balionu duju, du primusus (vienas atsarginis), 3 skirtingo kalibro kirviai ir t.t.
.

+1

apie amerikenus atskira sneka - jie butinai turi tureti viska, px, kad praktiskai tais savo zaislasi nesinaudoja. jeigu maxpedion organaizeryje yra spaideris military, tai butinai kisenej turi buti paramilitary.

_________________
Si vis pacem, para bellum


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 19:55 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Sau 23 09:24
Pranešimai: 1650
Va, Erikai, matosi normalaus zmogus busi :D Atsikandes kariniu drapanu. Ir del peiliu aiskiai atsakiai. Kiti bando kazka isvartyt, kam reikalingas peilis 400lt kainuojantis, bet normaliai ir konkreciai nieko neatsako.

_________________
NESPAUSTI


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 21:40 
Atsijungęs
Bušmenas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Vas 04 10:10
Pranešimai: 1326
Miestas: Vilnius
Ant mano kišenių turinio nevaryk - čia išgyvenimo paketas :D jos ištuštinamos kartą į metus per atvelykį, juk reik pakankamą kiekį sukaupt čekių, bilietėlių, saldainių popieriukų, pačių saldainių aplipusių šiukšlėm, pabirų degtukų ir žiebtuvėlių, o kartais jose galima ir kokių vaistų nuo rėmens ar galvos skausmo, kokią antibiotiko tabletę ar reikalui esant šikpopieriaus rulono likutį rast :D
Man ir taip labai lengva vaikščiot - nesiskundžiu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Zombiu apokalipse vs praktiskas inventorius
StandartinėParašytas: 2013 Spa 24 23:35 
Atsijungęs
Pradedantysis stovyklautojas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Geg 04 19:44
Pranešimai: 22
Ką reikia krauti (dėti jau netinkamas žodis) į kuprinę, kad ji svertų daugiau nei 20kg? Išties dabar pasidarė įdomu kokį inventorių naudojate visi čia esantys forume? Gal yra kokia tema?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 86 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007